Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett nővel szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nővel szexkapcsolatot hogyan és hol lehet a legnagyobb eséllyel összehozni?

Figyelt kérdés
30 vagyok, de még mindig a jóval fiatalabb lányoknak jövök be. Legutóbb is egy 19 évesnek tetszettem, de én mostanság úgy kipróbálnám egy igazi, érett 30-45 év körüli nővel is már a szexet. A probléma, hogy ők csak aranyos kisfiúként tekintenek rám és mindig hárítanak a korkülönbség dumával, de ez csak egy hülye kifogás. Én arra gondoltam, hogy titokban összejárnánk szexelgetni és közben mindenki élné szabadon az életét, szóval még, ha szégyellik is, hogy fiatalabb sráccal szexelnek sem tudná meg senki, de úgy látszik eddig nem volt szerencsém.

2019. okt. 29. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem itt az tuti.

En amikor 19-20 éves voltam akkor nekem már 35-40 éves “barátnőim” voltak.

Nem biztos hogy a kinézetre miatt tekintenek rad aranyos kisfiúként hanem mert úgy viselkedsz. Határozottnak kell lenned és úgy viselkedni mint egy fiatal férfinak mert nekik semmi kedvük ahhoz hogy téged irányításnak bármilyen formában, ők már tudják mit akarnak ami nem az hogy téged neveljenek.

2019. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem dugnak 19 evessel 30N
2019. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy nem az en koromban nem így néztünk ki mint a mostani fiatalok. Nekünk meg dolgozni kellett a ház körül( nem csak fűnyírás) és mondjuk úgy hogy férfias volt a kiállásuk míg a mostani fiatal fiúk egyre inkább lányosak tisztelet a ritka kivételnek!!! Mert szerencsére vannak még és velük valószínűleg szoba is állnak az érettebb nők.
2019. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én itt várom meg amíg rám ír valaki <3
2019. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt 15 évvel fiatalabb szeretőm és jó is lett volna, ha elfogadja, hogy én nem tudok bármikor rendelkezésre állni. Az ilyen korú nők férjezettek, gyerekeket nevelnek, meg kell érteni, hogy első a család.
2019. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Zsoltmester ***** válasza:
30%
Érett és szexkapcsolat.... Nagyon el vagytok tévedve. Aki érett az nem fog csak úgy kufircolni.
2019. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Mit panaszkodsz bro' más pasik meg örülnének ha 19 éves nőik lennének :D Az egy dolog, hogy te mit akarsz, de ha partnert szeretnél akkor fordítva gondolkozz - nevezetesen, hogy a partnered mit akar! S ahhoz alkalmazkodj, annak kell megfelelni.
2019. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yoda m. ***** válasza:
14%

Kedves Kérdező!


Nézd... ha csak(!) szexelgetni akarnál,ha csak ki akarnád RPÓBÁLNI korodbeli, vagy még inkább "senior", sokat tapasztalt, netán a szexust magas szinten űzni tudó nővel, nos... erre (is) találták ki a bordélyt. Ami lehet, hogy csak külföldön létezik hivatalosan, etikusan, erotikusan, betegség-biztosan... de hát a tanulópénzt mindenkinek ki kell fizetni!

Szóval... csak óvatosan a próbálkozásokkal. Ha náladnál érettebb nővel esetleg összejönnél... azért mindig vedd figyelembe azt a lehetséges következményt is, ami az éremnek a másik oldala:

- Oké... jó vele, nagyon jó... sőt már Neki is fincsi vagyok! Hurrá! - ujjongsz magadban. Na és Ő mit gondolhat vajon? Hát akár ezt is:

- Márpedig én ezt a fiút EL NEM ERESZTEM! Kell nekem! És bizton jó lesz gyermekem apjának! Ha már eddig, 39 éves koromig nem találtam meg az IGAZIT(!)...mert hogy lassan kifutok az időből... - Hmmm...


Szóval, csak óvatosan azzal a "nem volt szerencsém"-mel, ami eddig nem jött be. Mert könnyen lehetséges, hogy épp ez volt a szerencséd. Ki tudhatja ezt biztosan?


Az ERŐ legyen Veled!

2019. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Te meg magadról beszélsz. Ha az a "fiú" nem annyira fiú és szintén házasságban él, akkor az nem lehet szerelem? Mert nem lehet szerelem úgy, hogy közben van mindkettőnél egy-két sokkal nagyobb szerelem a saját gyerek(ek) iránt? És akkor már nem olyan egyértelmű, hogy a szerelem csak szex és miért nem lesz soha több annál vagy miért nem lesz belőle soha még csak szex se...
2019. dec. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Yoda m. ***** válasza:

Az a sok "ha" ott nem lenne... Mind-mind feltételezés.

Talán meg kellene kérdezni a kedves Kérdezőt! Hogy Ő miként van ezzel?


AZ ERŐ legyen Veletek!

2019. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!