Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4-4.5 cm vastag pénisz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-4.5 cm vastag pénisz az vastagnak számít?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1 lánnyal voltam de nehezen tudtam betolni, ha pedig kivettem pár mp re akkor utána nehezen ment vissza. Ez minden lánynál így van, vagy ő volt túl szűk?
2019. okt. 31. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát nekem is akkora van. Előző barátnőmnél azért óvatosan mentem be.

Egyébként átlagos sztem. Ha a csaj nagyon be van nedvesedve / fel van izgulva akkor simán könnyen becsusszan, ha kevésbé akkor nehézkesebb.

Izgasd fel őt előtte jól kézzel / szájjal.


29F

2019. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Asd
2019. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen vastag
2019. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos, fordítsd nagyobb figyelmet az előjátékra és a partnered visszajelzéseire, ne csak azt nézd hogy te mit szeretnél.
2019. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átlagos szerintem
2019. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 és 4.5 cm átmérő között nagy a különbség. Körkereszt metszettel közelítve (a farok nem ilyen, de közelítésnek nem helytelen) 4 cm átmérőhöz 12.48 cm kerület, 4.5 cm átmérőhöz pedig 14.05 cm kerület tartozik. Kerületben ez eléggé jelentős, ezért érdemesebb inkább ezt mérni, mert átmérőt gyakorin szerintem senki nem méri normálisan.

Átlag kerület 12-12.5 cm körül van.

2019. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4,5 nekem és átlagnál vastagabb. Nők szerint is. 😁
2019. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!