Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek van már csömöre a puncitól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van már csömöre a puncitól?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen férfival beszélgetni. Aki már túlvan a puncivadászaton, és már egy kicsit unja a punci körüli felhajtást is (sok hűhó egy kicsiny punciért).

2019. okt. 31. 10:34
1 2
 11/16 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
Terjetek at faszszra..
2019. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem azt jelenti hogy a másik nemre ugrunk csupán belefáradtunk a pitcsákra fordított idővel.
2019. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Én már túl vagyok a puncivadászaton. (Meg életem delén is.) Azt nem mondhatom, hogy unom, csak másé nem érdekel a páromén kívül. Zenész múltamnak köszönhetően elégben volt részem ahhoz, hogy tudjam, nekem az övé a legjobb. Svédasztal a sok zacskós leves után.
2019. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem nincs csömöröm tőle, hanem inkább hiány:) 29/F
2019. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg aki már annyi puncin van túl hogy csömöre van tőle az nyugodtan megoszthatná velünk (blogon vagy bárhol) hogyan legyünk túl mi is annyi puncin. Mert az hogy "áá, úgyse éri meg a felhajtást, mondom ezt úgy hogy én nemrég még puncival keltem és puncival feküdtem" valahogy nem elégséges üzenet. Mintha egy etióp kisgyereknek mondaná hogy "három fogásos ebédet ettem a Gundel étteremben de hidd el nekem ha mondom: az a kaja tök egészségtelen" Hát persze :D. (Ezért vagyok szkeptikus a MGTOW emberkékkel szemben)

Meg aztán ha két ilyen megcsömörlött ember megtalálja egymást mi újat tudnak mondani a másiknak? Semmit, csak visszhangozzák amit a másik mond, a fiatalok meg közben semmivel se lesznek okosabbak.

2019. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miquel tata már kifejtette egy párszor ezen az oldalon, utsó.
2019. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!