Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok, akiknek nincs nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akiknek nincs nagy farka, tehát csak átlagos vagy kicsi, azok hogy tudják elhinni, hogy a párjuknak elég, nem vágyik nagyobbra és nem csalja meg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak átlagos méretű párjaim voltak. Sosem siránkoztak a méretük miatt, mert felfogták épp ésszel hogy nem attól lesz egy nőnek jó a szex hogy a pasinak minnél nagyobb farka van. És azzal is tisztában voltak hogy a nőknek különböző a hüvelyüknek a hossza.
2019. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát pl minden alkalommal eljuttatom a csúcsra?!

Egyébként ha időnként nagyobbra vágyna, én nem lennék röst felcsatolhatóval megdugni néha. Nekem is vannak speckó igényeim, ha azokban sem konzervatív tőlem is megkaphatja a maxot.

2019. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
En voltam egy olyan csajjal aki azt mondta hogy elottem 23cm s manusza volt, nekem csak 14cm de akkorat elvezett hogy fel oraig nem tert eszhez. En ebbol el tudtam hinni hogy eleg vagyok, mert ot akartam kielegiteni minden modon, kezdetben nem voltam nagyon eleg kellett a hangolodas, de akkor addig nyaltam ameg nem remegett, hatalmasakat remegett amikor elment, imadtam az arcat olyankor :D kar hogy nem illettunk ossze es csak a szex volt jo...
2019. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

megcsaláshoz JÓVAL több kell mint néhány extra centi.

Az, hogy nem e vágyik rá??? Elég megnézni a pasi kommentárokat, ahol mindenki 30+nak adja ki magát és arról ír, hogy ki mindenkit meg nem dugni, még a foglalt pasik is.

Kettős mérce

2019. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Átlagos az enyém. Tudod, a bizalomra épül egy kapcsolat, mi hiszünk és bízunk a másikban. Neki elég vagyok így.
2019. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Sehogy. Max hitegetheted magad. Kis mérettel biztos, átlagos mérettel valószinű a megcsalás.

Minden nő igênyli a nagyot egy idő után, mikor lecseng a nem számit a méret, meg az ember számit, nem baj ha kicsi csak játékos legyen és társai hülye szöveg...

2019. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan ugyanazért amiért mi nem csaljuk meg a barátnőnket ha nem 5l-es tejeskannákkal az álla alatt mászkál. Tudod léteznek olyan tényezők a kapcsoltaban mint a civilizáltság. Már egy ideje lemásztunk a a fáról (vagy leestünk kinek mi). Aki csak arra hajt hogy a partnerének minél nagyobb legyen az jobb ha lovakkal dug.

Mindemellett nem feltétlenül lesz valaki jobb a szexben attól hogy nagy szerszáma van. Ahogy a nőknél is ha valaki minél dögösebb annál nagyobb a valószínűsége hogy az ágyban pocsék (fap*na) úgy férfiaknál sincs tudtommal másképp. (nők elmondása alapján) Ha valakinek a lába között 25+os lőcs leng nagyobb valószínűséggel lessz rossz.

Valószínűleg ezek azért vannak mert ezek az emberek azt hiszik hogy a jó szexuális teljesítményhez elegek a testi adottságok.

2019. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Onnan tudom elhinni, hogy farok méregetés meg síránkozás helyett abba öltem az időt, hogy hogyan lehetek jobb az ágyban.
2019. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Yesman_85 válasza:

3-as!


Gondolom megfelelő vastagság társul hozzà!Megkérdezhetem mennyi?Nekem is 14 de 11,5-12 cm kerülete(ez is csak középen)....több lány is azt mondta rá, hogy kicsi.Természetesen nem nekem mondták.Viszont ami kicsit bíztató, hogy olyan nem volt aki nem élvezett el.Plusz amikor kiderült, hogy nem akarom folytatni még sírt is utànam. Nyílván a nagyobb jobb ezt nem vitatom.Ha van érzelem ennyi is elég lehet de vajon meddig az jó kérdés.

Nagyobb a farok a határozottsàg miatt is kellene.Ami így elég nehézkes főleg az első szexnél amíg nem látom a reakciókat...ha nincs vele baj utána nincs gond:)

2019. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a másik oldal vagyok

Nagy a méretem, de még senki se csalta meg velem a pasiját

19/F

2019. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!