Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan nézve, a nők érzéken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan nézve, a nők érzékenyebbek a mellméretükre, vagy a férfiak a farokméretükre?

Figyelt kérdés

Szerintem nem igényel kifejtést.


Az ilyen "napi gyökér kérdés..." kategóriájú válaszokkal ne fáradjatok, viszonylag ritkán írok ki ilyet, de ez most úgy eszembe jutott, egy korábbi kérdés miatt ahol azok a tagok le lettek pontozva akik azt írták hogy nekik a nagy mell a nyerő, (feltehetően részben sértődött, kis mellű nők által lettek lepontozva) de szexualitás kategóriában meg az "Elég nagy a műszerem, x cm?" bukkan fel napi rendszerességgel. Szóval nagy átlagban, a férfiak érzékenyebbek a péniszméretükre, vagy a nők a mellméretükre?



2019. okt. 31. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
dögöljek meg, de nem értem, hogy mit akarsz megtudni
2019. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy hangyányival a pasik, de a férfiaknak általában ez az egyetlen dolog ami kérdés.. míg a nőkben ezer meg ezer kétely van önmagukkal kapcsolatban, sokkal jobban meg akarnak felelni az állítólagos elvárásoknak mint a férfiak.
2019. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ezt inkább egy interszexuális ember, esetleg transznemű ember, de leginkább pszichológus tudná MEGALAPOZOTTAN elmondani. Szerintem a pasik érzékenyebbek olyan tekintetben, h jobban meg tudnak sértődni. A csajoknak könnyű, mert meg tudják szilikonoztatni.


De volumenét tekintve viszont a nők érintettebbek.


Ezt abszolút jó méretű, tapasztalt felnőtt férfiként mondom. Volt olyan exem, aki őszintén bevallotta, h elbirna még 2cm-t hosszában, meg 0,5cm-tátmérőben, DE sokkal jobb velem, mint akikkel előttem volt, pedig nagyobb méretűek is voltak közte.

2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nője válogatja szerintem. Meg ez is életkor függvénye. Egy tapasztaltabb, idősebb (nem az 50+-os korosztály, hanem akár már a 30-as is) ember már képes ennél jóval szélesebb perspektívában látni a világot és nem ragad le ilyen kérdéseknél. Fiatalabb korban viszont elég nagy problémát jelenthet.
2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Jó kérdés. De ahogy elnézem, a férfiak szinte csak a farokméretük és a magasságú miatt aggodalmaskodnak, míg a nők kB. mindenért. A mell éreztük miatt, a puncijuk kinézete miatt, a hasuk miatt, a narancsbőrük miatt, a fenekük miatt stb.
2019. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
A pasik sertődékenyebbek.
2019. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2019. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Sztem a sracok erzekenyebbek erre
2019. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Egyertelmu h a pasik erzekenyebbek a temara

L

2019. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyértelmű. Ráadásul elegendő összehasonlítani a két szerv nemi életben betöltött szerepét és a "korrekciós lehetőségeket", és máris megvan a miértje is...

F

2019. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!