Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összevesztetek a párotokkkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztetek a párotokkkal mennétek máshova?

Figyelt kérdés
Jól megvagytok meg minden. De néha hiányzik valami, és szex terén is másak az igények? Pl pisisex, ráülős nyalás stb? Normális válaszokat légyszi.. 24f
2019. nov. 1. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami hiányzik azt szoktam mondani, megpróbálom megbeszélni. Ha nem illünk össze ezen a téren, akkor inkább szakítok, minthogy megcsaljam a pasim
2019. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van vita, mostanában elég sűrűn veszekszünk. Viszont nem hiányzik igazából semmi és bármennyire veszünk is össze, mindketten jól tudjuk, hogy ha kicsit haragszunk is a másikra, az érzések semmit nem változnak.

Szóval nem, dehogy mennék én máshova. Remélem soha többet már nem is kell.

2019. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ti nem kicsit vagytok sex terén más igényűek ha ezek neked hiányoznak pisi sex ráülős nyalás stb

Ha ezt a párod nem akarja nem szereti akkor??

És a stb mit tartalmaz? ez a kettő is főleg a pisi sex már nagy dilemma ha az egyik igényelné a másik írtózik tőle és ha még 2-3 dolog ami neked nincs meg akkor soha nem lesz jó a kapcsolatotok sex terén

És mi nem jól megvagyunk hanem ... a munkahelyen szoktunk jól meg lenni meg máshol

Szerintem keresni kell olyan partnert aki azt szereti amit te!

2019. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!