Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ti hogy tapasztaltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti hogy tapasztaltátok, ha egy pasi ananászlevet iszik, akkor jobb ízű lesz a spermája?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak tévhit?

2019. nov. 2. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem, ez csak legenda.
2019. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
igen tapasztaltam
2019. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem tevhit.

A taplalkozas befolyasolja az izt. A nok is finomabbak odalent, legalabbis ezt a visszajelzest kaptam.

2019. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:
93%
nem tévhit, de nem csak feltétlen ananászt kell enni/inni, sok gyümölcsöt és zöldséget kell fogyasztani, annál jobb lesz
2019. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen finomabb lesz. Sőt sok ételről azt mondják ,hogy édesebb a sperma. Mellé pedig ha napokig vagy hetekig kerüli a ffi mondjuk a kb,cigi,alkohol dolgokat már az is sokat számít. Ilyenkor az állaga ,szaga, és színe is jobb.
2019. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát, én csak azt tudom, hogy a szaga ugyanolyan, akár kávézom, akár nem, akár iszom sört, akár nem. A dohányzást nem tudom. Azt hiszem, inkább egyénfüggő lehet, nőknél biztosan tudom, hogy amelyik gusztusos, az mindig olyan, csak a közeli mensi és a peteérés változtat ezen valamelyest, de nem drámaian. Amelyik viszont erős illatú, ízű, az akkor is olyan, ha a habokból ugrott ki.

Mielőtt megszólnátok, olyat nőt még nem tapasztaltam, aki gusztustalan lett volna, de ennek az is az oka lehet, hogy nem ismerkedtem igénytelen nőkkel.

2019. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
A szakirodalom szerint az ananász jó, sőt az a legjobb, de rendszeresen kell fogyasztani, legalább 10-14 napig naponta.
2021. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik szakirodalomra gondolsz? Én még nem találkoztam mással, mint a bulvárlapok oldalán olvasható tanácsokkal, de azt nem venném komolyan.

Azt biztosan tudom, hogy a fokhagyma, de a hagyma is "átjön a bőrön", de más ételeknek nem tapasztaltam ilyen hatását.

2021. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as retek májkrém hal. Ezek pl. a vizeletben. És pár csepp azért mindig jut az együttlétre is. Szóval rutinos ember az előző napi étlapot is összedobhatja : D
2021. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!