Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hányadik randin, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hányadik randin, vagy mennyi idő elteltével engednétek meg a pasitoknak, hogy szex közben megbilincseljen?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 06:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem engedtem meg.
2019. nov. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet behatárolni ....

mikor megvan az a bizalom ami ehhez kell

lehet 2 hét de lehet 2 év is !


volt partnerem ahol már az első szexnél volt BDSM elem

mással eszembe sem jutott hiába szerette volna ...

2019. nov. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon nő függő, ha együtt jártok megbeszélitek ezt a vágyat, ha a lányban volt ilyen vágy akkor jön rögtön.

Volt ,hogy első randin lettem kikötözve, kissé para volt, de nem történt baj.


22F

2019. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 subrette ***** válasza:
Nekem eddig minden kapcsolatomban be lett vezegv
2019. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 subrette ***** válasza:
53%

Bocs, hamar ment el az előbbi.

Nekem eddig minden kapcsolatomban be lett vezetve a bilincs és más korlátozó eszközök előbb vagy utóbb. Nem mindegy, hogy simán megbilincsel, kibilincsel valahová vagy be is zár, esetleg másban is korlátozva vagy, például szembekötés vagy száj betömése is.

Volt akivel hosszan leveleztünk, BDSM vágyakról is. Első alkalommal kattant rajtam a bilincs, sőt magamtól nyújtottam a kezem. Meg volt beszélve és a beszélgetésekből megismertem már és bízni tudtam benne.

A skála másik vége, megbilincselve, korlátozva, bezárva, teljesen kiszolgáltatottan és tehetetlenül legalább pár hónap után. Nagyon szeretem, akivel idáig el merek jutni.

Hozzáteszem, hogy a BDSM elemeket tartalmazó kapcsolataim jó része külföldi férfiakkal volt.

2019. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én hamarabb bilincseltem meg őt mint ő engem! :) L
2019. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2019. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok normálisak. Eszem ágába se jutna megbilincseltetni magam senkivel, főleg nem egy külföldivel. Honnan tudod h kiből mi bújik elő?? Életveszélyes játék lehet az ilyen.
2019. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 subrette ***** válasza:
Ezek a játékok a bizalomról szólnak. Akkor jó, ha az őszinteség bújik elő a partnerekből. Akár magyar, akár külföldi. Attól, hogy külföldi, nem egy szadista állat valaki.
2019. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze, a bizalomról. Ne legyél mar ilyen naiv!!te ha ránézel valakire, vagy chatelsz vele egy ideig, máris tudod mi lakik benne? Vannak olyan beteg állatok akik kívülről nem tűnnek annak. Elég az ha egyszer ér ilyen meglepetés.
2019. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!