Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzként ma megyek prostihoz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként ma megyek prostihoz. Nem számítok nagy élményre, csak kíváncsi vagyok már. Vélemények? Tanácsok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha 3 percet kibírsz, már nagyon jó vagy.
2019. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
81%

Húzzál kotont, ne vigyél bankkártyát.

Ha már minden ok, akkor cumiztasd, dolgozzon meg azért a huszasért.

2019. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gumit húzz. Ne kapj el rögtön valamit. Sok sikert!
2019. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha szűzként mész, akkor mindenképp nagy élményed lesz: elveszted a szüzességed és kisimul az idegrendszered!Ne zavarjon, ha először egy perc alatt elélvezel!

Sok sikert!

2019. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

27 évesen szűzként prostival vetettem le az átkot.


Ne számíts semmi extrára. Csak az lebegjen a szemed előtt hogy beledugod a farkadat egy élő nőbe és leveszi rólad a rontást.


Elmentem, qrvára ideges voltam, pedig 1 mg Xanaxot bevettem. (Emiatt nem is emlékszem nagyon mi volt pontosan. Bár engem nem üt ki). Elég zavarban voltam... nagyon fura szitu volt.


Fizettem, letusoltam. Aztán mondtam neki mit akarok meg hogy szűz vagyok. Lehúztam a gatyámat félhomályban. Szólt valami diszkózene a TVben. Ezt kikapcsoltattam vele.

Amúgy normális szolic cicababa volt pár tetkóval. Képeken persze 10x dögösebb volt. Hálisten nem cigány volt.


Szóval gumis felszopást és lovaglást kértem. Elég gagyi volt az egész érzelmek meg vonzalom nélkül, de mondom nekem csak az oklevél kell, meg hogy érezzem milyen egy punci.

Sokat nem éreztem, gumi is zavart. Nyögdécselt olyan komikus volt, össze is mentem kicsit. Aztán mondom oké elég ennyi, kipróbálnám a kutyát. Mondja "lassan lejár az időd nem biztos hogy belefér...".

Azért csak... addigra már félkemény ormányommal csak maszatoltam a seggénél 😃 mondom hagyjuk ennyi elég volt. Az Oklevél megvan 😃


Mondta hogy sajnálja hogy nem sikerült elmennem. Mondom no para nekem ez így elég volt elsőre.

...


Szerintem elégedetten távoztam. Hálisten hamarosan lett barátnőm, akivel gumi nélkül hatalmasat szexeltünk, tablettás volt. Két hét után én kezdeményeztem és ez sohasem jött volna össze a prosti tapasztalat nélkül.


Szóval ajánlom a prostit, sose lett volna barátnőm enélkül annyira hatalmas szorongás volt már.

2019. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Pedig számits nagy élményre. Elöször látsz, érzel puncit. Elöször sülsz el ugy, hogy nö van a dologban. Ha ez neked nem nagy élmény akkor hagyd a francba. Várj még 10 évet!
2019. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Gondolom, ha tudok irányítani, akkor nem fogok hamar elmenni. Ráadásul nem hiszem hogy nagyon fel fog izgatni, pont az érzelmek hiánya miatt.

Inkább az érdekel, hogy hányszor élvezhetek el, mert máshol olvastam olyasmit, hogy ha egy órát fizetek, akkor legfeljebb 2-szer.

2019. nov. 3. 17:50
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Amikor először voltam prostinál(már nem voltam szűz)borzasztó furcsa volt hogy nincsenek érzelmek és a lánynak ez csak munka,hamar le is lankadtam nem is tudtam elélvezni.Kellett pár alkalom mire agyban rendeb tettem ezt a dolgot utána már nagyon jó volt nagyon szerettem járni.
2019. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
#7esedre, lánytól függ, de az általános az órában a 2 elélvezés.
2019. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Félreérthetően fogalmaztam. Arra számítok, hogy teljesen merev lesz a szerszám.

Viszont nem leszek annyira izgatott, mint mikor a szerelmem kezét megfogtam, szépeket mondtam neki, vagy beszélgettünk és jól éreztük magunk.

2019. nov. 3. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!