Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mesélnétek középiskolából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek középiskolából szex kalandokat?

Figyelt kérdés

Akár tanárral, osztálytárssal, suliban, osztálykiránduláson stb stb.

Minél érdekesebb és őrültebb annál jobb :D


2019. nov. 3. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer suliban, valami raktárféleségben leszoptam két osztály társamat, 17 voltam

Most 20/l

2019. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fiú osztálytársam tesi óra után az öltöző wc-ben felnyomta magának az esernyője rúdját és rá nyitottak. 12. végéig szekálták ezzel.
2019. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem rég én is szoptam suli öltözőben.

19/L

2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Órák után megujjaztam egy osztálytarsam a termunkben mikor nem volt már ott senki, meg csoport bontaskor kulon csoportba voltunk es egyszer mentünk ki mosdoba es ott egy gyors menet volt
2019. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Osztálykiránduláson külön épületben volt a tusoló, és barátnőmmel úgy gondoltuk, hogy meglátogatjuk egy kölcsönös orál idejéig. Nem lett belőle semmi, mert már két osztálytársunk ott szexelt. De felvettük az egészet, és elküldtük nekik karácsonyra..
2019. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak meglestük az egyik csajt a tesi óra előtt a kulcslyukon. Ma is jó rágondolni milyen kó mellei voltak. mi még szinte gyerekek voltunk 16 évesen. Első szex élménynek tudható a dolog.
2019. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!