Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok titeket is felizgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket is felizgatnak az elegánsan öltöző nők? Lányok szerettek elegánsan öltözni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonzóbb egy nő ha elegáns, de az sem jó ha csak ilyen oldala van. Viszont ami még nagyon vonzó, ha a fehérneműket illetően is tud elegáns lenni.
2019. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek.
2019. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nő, gumicsizmában is jó nő!
2019. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyre megyek akkor igen , amugy a lazább kényelmesebb ruhákat jobban szeretem
2019. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyem miatt néha muszáj elegánsan öltöznöm.
2019. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, vonzó tud lenni, de egy igazi dáma kisugárzása akkor is átjön ha csak elmegy kocogni, sportolni, vagy leugrik a boltba.
2019. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hááát... Az a baj, hogy az "elegáns" sokszor a minden feltűnést kerülő business-unalmast jelenti. (férfiaknál még hangsúlyosabb a jelenség)

Szóval inkább nem, mint igen (de azért időnként jóleső frissítés, ha a párod elegáns öltözékben van)

29F

2019. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen èn szeretem ha egy nő elegánsan nőiesen öltözik. Szetinten izgalmas tud lenni.
2019. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen: körömcipő, mezítláb, nadrág, kosztüm. Szuper.
2019. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan, sőőőt engem taszit a csak sporcipő-tépettfarmer-lógópoló de mindehhez a Gucci táska azért ott van, ja és ha minden ujján más gyűrű van, na ott vagyok kész.

Ugyhogy én elegánspárti vagyok. A divatmajmolókat, utánozni a Hollywood-ot totál nem kedvelem.


Viszont nálam otthon egy 1,50m es kerek nagy kád van, na abba habfürdőbe már belehuppant pár pohár pezsgő után egy két elegáns nő tűsarkúszandál-combfix-melltartó-tangában mindenestől :-), imádtam.

2019. nov. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!