Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek szex közben fojtoga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek szex közben fojtogatni, pofozgatni a barátnőtöket, és a haját ráncigálni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha igen, akkor a barátnőtök is élvezi ezt, valamint az ágyon kívül is érződik az alá-fölé rendeltségi viszony?
2019. nov. 5. 16:51
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem ad kifejezetten semmi plusszt nekem, csak a hajcibálás, amikor úgy húzom a fejét, hogy ott csókolhassam ahol én akarom

A többiteg megteszem, ha szereti a hölgy

És nem, ágyon kívül nincs jelen

2019. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nő vagyok de kifejezetten élvezem az ilyesmiket . A durvább dolgokat is ! :P
2019. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyesmiket csinálni és az asszony nem is élvezné.
2019. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Szub lanykent nekem nagyon bejon
2019. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
folytogatást néha csinálom és élvezem. a többit is élvezném szerintem, csak azokra nem tudom, nagyon olyan nő kell, akiről tudja az ember, hogy bírja, mert azért az már durvább azért.
2019. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem szoktam, de ha bejönne neki gond nélkül megtenném.
2019. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem szexelek
2019. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem létezek
2019. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen én még arcon is köpöm,aztàn keményen a torkaig nyomom a farkam,és közbe is pofozgatom az arcàt,söt ha visszaköp az felizgat,felhuz és akkor megragadom a torkat és erösen megkefelem,közbe a popsijat csapkodom pirosra...élvezte a csajom...de màr nincs és az ilyen Nõ ritka mint a fehér hollò sajnos...
2019. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!