Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szexeltetek már bolond nimfomán nővel?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen tapasztalataitok vannak? Meddig birtátok vele? Azokra a nőkre gondolok akik állandóan ( nagyon gyakran ) szexelni akarnak, teljesen be vannak zsongva, a kicsi farokra azt mondják hogy jó ( vagy nagy) , a béna technikára is hogy baromi jó, úgy ölelnek hogy szinte már szoritanak, hangoskodnak, közben meg látod az örületet a szemükben...

2019. nov. 6. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen,volt ilyen barátnőm.
2019. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#2 😄 bocs arra próbáltam utalni, hogy a megszokottnál többször. Nem vagyok a szavak embere. De azért ettől függetlenül remélem értitek a kérdést.
2019. nov. 6. 11:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexeltem még nimfománnal. Olyannal igen, aki szerette a fszt. Na az jó volt! Sokáig bírtam vele
2019. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ennyire "bolonddal" nem :D
2019. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 köszi a részletes választ. 😃 látom te se vagy a szavak embere...
2019. nov. 6. 11:48
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 és az miben nyilvánult meg? Miből gondolod hogy nem volt beteg?
2019. nov. 6. 11:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem lesz bolond valaki, hogy túlfűtött és érzéki. Akinek volt ilyen partnere az szívesen emlékszik vissza rá (vagy azóta is vele van), akinek meg nem az meg vágyik rá :)
2019. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem de szivesen kipróbálnám!
2019. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
még nem, de engem csak akkor érdekel nimfo csaj, ha van olyan jó, hogy én is állandóan akarjam őt, meg ne tudjam unni. Ehhez egy modellalkat fiatal csaj kell, szép arccal és sportos őrült személyiséggel
2019. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam, de szívesen próbára tenném magam, hogy mennyit bírok :)
2019. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!