Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiket izgat a kapcsolatban vagy házasságban élő férfiak levadászása?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy nem sajnos, de izgat
2019. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
igen
2019. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha egy ffi csajozik az már undorító nőcsábász! :)
2019. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi izgató nincs benne. Túlságosan könnyű felszedni a többséget, annyira léhűtők.
2019. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak aki azt mondta hogy túl könnyű őket felszedni. Tényleg az, és annyira unalmas egy idő után. Volt olyan hogy kíváncsiságból egy kicsit kellettem magamat egy kapcsolatban lévő pasinak, hogy lép e. Lépett, én meg nem fogadtam a közeledést. Ez a legunalmasabb "játék"
2019. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha nem lépett volna a pali akkor meg az lett volna baj,kvázi nem talál vonzónak?

Szerintem erre jobban haraptatok volna mert egy férfi titokzatossága,visszafogottsága érdekesebb nem?

2019. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lépett volna a pali, akkor nem. Amúgy sem akartam vele összejönni, csak kíváncsi voltam hogy megcsalná e a barátnőjét.
2019. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Naa... azt nem hiszem el hogy nem zavarta volna a női hiússágodat! Tuti bebeszélted volna magadnak,hogy nem vagy vonzó nő azért nem figyel rád!

Csak megsúgom.. a nőket ugyanilyen könnyű felszedni! És itt nem komolytalan fiatalokról beszélek hanem társas magányban lévő nőkről.

2019. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!