Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágytok rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágytok rá?

Figyelt kérdés
Lányok és Nők miért vágytok vagy inkább ábrándozok nagy méretű péniszről, ha tudjátok, hogy fájni fog és valószínűleg nem fogjátok élvezni úgy a szexet?

2019. nov. 7. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem vágyom rá

20/l

2019. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden nő egyforma. Lehet ami nekem nagy az másnak kicsi. Vagy fordítva. Ahogy az sincs kőbe vésve h fájnj fog tuti. Én 3 évig voltam kapcsolatban egy 22 centis mérettel rendelkezővel. Sose voltak ilyen gondjaim :) 25/L
2019. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
22? És mennyi ment be belőle, 12?
2019. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágyom/ álmodozom ilyenről. Bár kinek mi a nagy.. ha picit neha faj azt én még szeretem, élvezem. De van az a méret ami már mindenhogy kellemetlen
2019. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok ra vagy abrandozok hanem hasznalom. Es egyaltalan nem faj
2019. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
A pasik miért álmodoznak instamodellekről, mikor a 10centis fegyverük fél perc alatt elsülne bennük?
2019. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Az,hogy nagy nem jelenti azt,hogy automatikusan fáj.Olyan nagy péniszre vágyom,ami még nem fáj,ilyen egyszerű.

Kedves hármas, attól, hogy ti azzal nyugtatjátok magatokat, hogy az átlag hüvelyméret 12 centi sajnos el kell,hogy keserítselek, annál jóval több is kényelmesen befér. Nekem pl 19 centi. Azért nem több, mert ez volt a max,amivel találkoztam.

2019. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Engem csak a 20 centi feletti farok tud kielégíteni, sorry.
2019. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap nincs ennyi nő ezen a fórumon mint most félóra alatt irt. :D

Amúgy meg fiúként én is alátámasztom, hogy eddig egy lánynak se voltam nagy pedig 19 centi sőt volt olyan is akiben kicsinek éreztem magam. Szóval mindenki más és más

23/f

2019. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy #7 arról írt hogy 19-el találkozott max, itt mindenkinek 20-tól kezdődik. Bár én egyszer arra lennék kíváncsi az őszinte lányoktól (tehát aki nem beszél hülyeséget, és tudja hogy mennyi 1 cm) hogy vastagságra mik a tapasztalatok, és igaz-e, hogy mindenkinek legalább 5 centi. Segítek, az pontosan olyan vastag mint a 330ml-s kólás fémdoboz, ami pont 50 mm. [link]


Az itt gyakran írkáló legtöbb fiúé állítólag legalább ekkora, vagy ennél vastagabb, amire büszkén szoktak felvágni és nem állítják hogy ebből bármi hátrányuk lenne. Ti mit tapasztaltok, igaz ez?

2019. nov. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!