Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem rég egy haverommal találko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég egy haverommal találkoztam és látta a barátnőmet. Megjegyezte nekem négy szemközt hogy milyen formás szexi, miért izgatott ez fel engem?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert szeretnéd végignézni, ahogy a haverod a lelket is kikeféli a barátnődből. És nyilván izgatna, ha utána te is betennéd a csajnak. Sok férfit izgat ez, de a legtöbben megmaradnak a fantázia szintjén.
2019. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Angyalka027 ***** válasza:
53%
Mert tetszik a haverod irigysége. Büszkeséggel tölt el, hogy veled olyan nő van, akit mások is szeretnének. Ez mindaddig jó neked mig csak nézegeteik majd ha meg is kefélik akkor ez pont az ellenkezője lesz és a nagy büszkeség k. nagy világégést okoz majd benned. Feltéve ha komolyan bele is habarodsz ebbe a nőbe. Ha nem akkor meg dobd be a közösbe nyugodtan :)
2019. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
2-esnek van igaza. 1-es meg egy barom.
2019. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked jobban kellene tudnod, hogy miért izgatott fel. Mi csak találgatni tudunk.
2019. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen értelemben izgatott fel - na meg, hogy miről fantáziálsz közben a haverod és a barátnőd relációjában. Ezt a műfajt szép angol szóval úgy hívják cuckold, nem vagy egyedül ilyen vágyakkal.
2019. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyakori fantázia, nem vagy ezzel egyedül. Egyszer volt egy nehéz időszakunk a párommal, és ahogy lenni szokott, ilyenkor megjelent egy plátói harmadik, aki nyomult rá rendesen. Egyrészt szétevett a féltékenység, másrészt valamiért fel is spannolt a gondolat, hogy más hozzányúlhat. A legérdekesebb az volt, hogy soha nem láttam annyira szexinek, mint akkor.


Olvastam olyat is, hogy evolúciós háttere is akad a dolognak: az, hogy más hím is megjelenik, megemeli a tesztoszteronszintet, ezáltal előjön a versenyszellem, az agresszió az emberből, ami miatt jobban akarod a nőt, mint előtta bármikor.


Mindenesetre van ezzel így más is :)

2019. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Támadásba lendült a kukkold fetisshh.
2019. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!