Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van aki elégedetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van aki elégedetlen a puncija kinézetével? Ha igen mi az oka? Gától ez benneteket valamiben?

Figyelt kérdés
Fiúk sokan sírnak a farkuk miatt, ami általában rossz beidegződések eredménye, de érdekel, hogy mennyire jellemző ez nálatok

2019. nov. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Buta dolog emiatt aggódni egy nőnek. Egy férfinak mindegy hogyan néz ki a punci ,amig tiszta es ápolt.
2019. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kilógóak a kisajkaim, és ezért nem tetszik a puncim. Meg amúgy is szégyenlős vagyok kicsit. A páromnak ezért nem engedtem még hogy kinyaljon, de majd erre is sor kerül, csak fel kéne oldódnom.
2019. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, olyan mintha egy kisebb csirkemellet késsel össze-vissza szabdaltak volna, undorító...

A működésével viszont elégedett vagyok, mert van hüvelyi orgazmusom és gyorstüzelő is vagyok, raadásul jól nedvesedem:)

Ettől függetlenül még baromi csúnyának tartom:(

19L

2019. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én elégedetlen vagyok vele, de nem gátol semmiben. Nekem vörös a hajam, a szemöldököm, punciszőröm stb.. Szeplős is vagyok, és a puncimon is van pár szeplő. Nem annyira sok, de azért látszik. A puncim "alakjával" a szőröm színével stb elégedett vagyok, csak a szeplők zavarnak. Eddig kb minden pasinak bejött, nagyon cukinak találták, sok puszit kaptam rá meg ilyesmi, de én akkor sem tudom megszeretni.
2019. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az enyémmel teljesen megvagyok elégedve , nem volt olyan hogy valakinek ne tetszett volna
2019. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kilógó kisajkak szépek,és baromi izgatóak! Jegyezzétek meg,lányok! 29F
2019. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!