Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire befolyásol, ha egy férfi autómániás?

Figyelt kérdés

Elég gyakran nem feltétlen azért autókázik, mert céltudatosan menni akar vele, hanem egyszerűen megszállott és jól érzi magát vezetés közben! Ráadásul vasárnap is a szabadidejét inkább a bütyköléssel tölti, ha valamilyen műszaki hibája van(csapágytörés, gyertya, hengerfej, ékszíj gondok, stb.)de az olyan ritka!

Minden életét az autójának szenteli.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról?



2019. nov. 7. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha az autója miatt hanyagolna el engem az problema lenne.
2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Egy ilyen fickó végtelenül unalmas.
2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy autómániás magában nem gond, de én nagyon szeretnék környezettudatosság élni, szóval az ha csak heccből autókázik nagyon nem fér nekem bele. De én is autómániás vagyok, szívesen vezetek és bütykölök én is, csak sajnos nem értek hozzá annyira, legalább megtanulnám mellette☺️ Szóval maga az autómánia egyáltalán nem gond, amíg nem viszi túlzásba. Igaz, amit leírták nekem már erősen túlzásnak tűnik.

18/l

2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
leírtál*
2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az automanias pasiknak mindig egesz jo csajaik vannak, foleg videken
2019. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!