Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi tudja úgy kompenzáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tudja úgy kompenzálni a kis péniszméretét, hogy többet nyal?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt, kicsivel is ki lehet elégíteni egy nőt, ha tudod használni, másrészt, nem csak ezért kéne nyalni, hanem hogy örömet okozz neki

viszont ha a farkaddal nem tudod kielégíteni, akkor az sok nőnek felejtős

2019. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri alkalommal igen. Hosszú távon nem.

De ahogy a férfiak mérete változó, a nőké is. Ami az egyiknek kicsi, a másiknak már lehet, fájdalmat okoz.

2019. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A titok az odafigyelés. Nekem 12-3 centi, mégis minden nőt ki tudtam vele elégíteni.

Úgy hogy foglalkoztam vele, a megfelelő időzítés, ritmus, szögek és erők alkalmazásával. (aki azt mondja hogy ekkorával nem lehet, az akkor mondja ezt, ha már próbálta velem is)

2019. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lásd Ted-et.
2019. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudja, a nyalás az nem ad olyan érzést. Orgazmust esetleg de a szex az pénisz a hüvelybe.

Ki kell hogy töltse. Kis méret is kitölt valamennyi helyett. Ha szerencséd van elég, ha nem akkor buktad, mindegy mennyit és hogy nyalsz

2019. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövid távon igen, hosszú távon viszont ilyen esetben nekem hiányzik a rendes, hüvelyi izgatás és a hüvelyi orgazmus. Azt persze hozzáteszem, hogy a "kicsi" az erősen relatív, szóval ami az egyik nőnek az, az könnyen lehet, hogy egy másiknak nem.
2019. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a túl nagy vagy túl kicsi pénisz nehezíti a szexet de a szélessége is számít. Ne túl szorosan de jól bele passzoljon a waginába. Viszont hiába jó a méret, ha impotens, nem tud kreatív pózokat kitalálni, jó elő játékot. Ez így már átlag alatti. A nyalással ki tudja elégíteni hogyha bőven átlagon felüli és ott van az az extra. Ha a szex is eléri az átlagos szintet, akkor ebből is elég.
2020. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!