Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz nőt miért olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nőt miért olyan nehéz pettingre csábítani?

Figyelt kérdés

Nehogy azt írjátok, hogy "Mert szűz", mert annak nem kellene hogy befolyásolja. Hiszen a petting után is szűz marad.


Kort is kérek.



2019. nov. 7. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert fél, hogy nem tud megállni. Vagy túlságosan belenevelték, hogy csak akkor izgasson fel egy pasit, ha dugni is akar vele.
2019. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész új neki, gondolom egy kicsit zavarban van, nem tudja hogy kell csinálni, nem mer próbálkozni.


(de nemtom, engem nem kellett sokat kéretni)

2019. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Neked nehéz? Akkor nem készítetted őt kellően fel. Ajtóstul akarsz rohanni a házba. Fontos a fokozatosság.

Ffi.

2019. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20:50-es, nem rontok ajtóstól. Csak annyi, hogy nem akarok párkapcsolatot, és ezt meg is mondom őszintén.
2019. nov. 7. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Szűz vagyok, pettingeljünk... ;)
2019. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert pl. sok keresztény embernek, aki házasságig meg akarja őrizni a szüzességét, annak a petting csak felhívás lenne a táncra, egy idő után lehet, hogy “többet” akarna belőle.
2019. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Én is tartottam szűzen tőle.

És nem azért mert így neveltek, ès nem is azért mert vallàsos vagyok, hanem mert féltem az új helyzettől.

Nem tudtam hogy kell csinàlni, féltem hogy bèna leszek és nem lessz jó a pàromnak, és nagyon szégyenlős voltam.

Alapból azt is meg kellett szoknom, hogy egy "idegen" férfi làtja a testem meztelenűl.

Sok idő kellett ahoz, hogy eltudjam magam engedni.

2019. nov. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl attól félnék, hogy a pasi nen tudna uralkodni magán. Megbeszélnénk, hogy csak petting lesz és ő ezzel nem elégedne meg, ráakarna venni a szexre. Bár szerintem ennek a félelemnek nem sok alapja van, mert azzal pettingel szerintem ah ember, akit kíván és a szexet sem bánná vele.
2019. nov. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én magától a helyzettől félek, nem a neveltetésem/vallásom miatt.
2020. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!