Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem paráztok, hogy ismerősbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem paráztok, hogy ismerősbe botlotok anonim ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ha bekövetkezik, szerintetek mi a cikibb? Ha olyanba futtok bele, akivel már lefeküdtetek, vagy ha olyanba, akivel még csak le akartok feküdni? :D


Kort és nemet is kérek.



2019. nov. 7. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kor, nem.
2019. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kor. Nem.
2019. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felvázolt opciók közül egyik sem ciki. Mind a ketten ugyanazért lennénk azon az oldalon.

viszont ha képeket osztanék meg és utána kiderül, hogy egy olyan ismerős akivel nem feküdnék le az már inkább az.

Mert mondjuk vannak olyan ismerősök akikkel már csak a személyiségük miatt sem feküdnék le, de amúgy testileg vonzóak.

2019. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok és elfelejtettem

Nem kor

2019. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Deee kicsit.

20L

2019. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Enmar futottam ossze itt olyan pasival akivel tobb eve elkezdtunk kavarni, ment az elojatek de nem ereztem olyannak igy inkabb feloltoztem es hazamentem:D

Egy valaszomra irt privatot es felismertem abbol amiket irt meg taan egy kepet is kuldott (ugyanazt mint amit anno 5 eve kuldott nekem xd) mondtam is neki h ismerjuk mar egymast de azt nem arultam el ki vagyok. Nem is hiszem h emlekezett volna ram bar ki tudja

Nem volt kinos egyaltalan. Max neki :D

2019. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne kínos, a másik is ugyanazért van az adott oldalon. Egyébként miért kellene szégyellni, hogy az ember ismerkedik? Akivel meg már volt az ember... ha kellemes élmény volt akkor fel lehet melegíteni a dolgot, ha meg nem, akkor meg nem akar ismételni és szép kulturáltan elköszön az ember.
2019. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ciki ha foglaltként vagy fent, mert amúgy nem ciki. Volt amikor kolléga illetv volt osztálytárs képébe botlottam és gondolom meg is jelentem a látogatói értesítései közt és ha előfizetett akkor azt is láthatta hogy nekem tetszik. Szerintem ez nem ciki. Ő is ember, ő is párt keres, miért is ne lehetne összejönni vele kölcsönös szimpátia esetén?


Viszont ez mi a rák?: "Ha olyanba futtok bele, akivel már lefeküdtetek"

Hogy futhatsz bele olyanba akivel már lefeküdtél? Hiszen ha már lefeküdtél vele akkor korábban is belefutottál. Olyan nincs hogy már le is feküdtél vele de még nem találkoztatok!

32F

2019. nov. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!