Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok ha megtudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha megtudnátok hogy egy szép lány ismerősötöknek fekete/arab pasija van?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Azt hogy egészségére, azt csinál amit akar. Én nem jönnék össze ilyen férfival, de ez csak én vagyok.
2019. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ő élete, én biztos nem jönnék össze fekete vagy arab pasival.
2019. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Hogy többé nem tudom ember számba venni.
2019. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#4 Meg tudnád fogalmazni az okát?
2019. nov. 8. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Egészségére. Nem az én dolgom. Ha neki így jó, akkor jó.
2019. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
én irigyelném,hogy milyne jo lehet neki szép arab és néger dakot szo-pni
2019. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

7#


Hetero kategória

2019. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy szereti a c1gányf@$zt
2019. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

1. Sznob és egzotikus pasit akart magának mert a magyar férfiak nem elég jók neki.

2. Szappanoperákból építkezik és azt gondolja az érzéki megértő férfi aki neki kell az mindenképp latin vagy arab.

3. Megcsömörlött a sok húgyagyú kretén kan-tól akik nem tisztelik a nőket nem érdemlik meg a nőket és nem tudnak a nőkkel bánni de ők a legtettrekészebbek emiatt idejekorán elidegenítik a nőket a férfi nemtől akik nem akarnak leszbik lenni és inkűbb keresnek külföldi csávót mert az összes hazai pasit megbélyegzik az idióták miatt.

4. A külföldi pasi pénzes, és akkor már lehet arab is.

5. A csaj annyira neoliberális családban nőtt fel hogy neki mindegy a pasi színe és formája.


Kb ezek lennének a fejemben. Lehet h sztereotíp vagy előítéletes de ezekre gondolnék.

32F

2019. nov. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!