Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok Titeket nem idegesit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Titeket nem idegesit a sok csajos plakat?

Figyelt kérdés
Ezt lanykent kerdezem. Mert engem baromira zavar,hogy budapesten nem lehet ugy kozlekedni,hogy ne legyen minden utcaban egy szexi csajos kep. Sracokrol miert nincs? :D Annyira igazsagtalan.

2019. nov. 8. 16:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan akkor zavar a legjobban,amikor a pasimmal egyutt maszkalunk. O is legyen mar egy kicsit feltekeny :D
2019. nov. 8. 16:26
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekes felfogásod van.
2019. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha féltékennyé akarod tenni, cumizz le, közben videozom és a végén elküldjük neki
2019. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Súlyos önértékelési zavaraid lehetnek ha ilyen belőled féltékenységet váltanak ki...
2019. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Direkt nem mondom, melyik márka, mert ez itt nem a reklám helye, de az utcánkban pont a minap került fel az egyik toronyház falára egy tényleg hatalmas méretű, több száz méterről is jól látható plakát, amin vagy fél tucat lány kínálgatja magát, akarom mondani a fehérneműjét és a harisnyáját, csábosan mosolyogva. :D


Egyébként mindezek ellenére és a viccet félretéve nekem alapvetően nincs problémám az ilyen és ehhez hasonló reklámokkal. Sőt, az esetek nagy részében nekem még tetszenek is, mert egy csinos lányt azért én is szépnek tartok. Persze nem vagyok leszbi, úgyhogy felizgulni konkrétan nem fogok tőle, de attól még jólesik nézni. :)

2019. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítem fel magam ilyen piti dolgokon.
2019. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy egy normális férfi féltékeny lenne a plakáton szereplő pasikra.

Bár mondjuk én se szoktam a nőkre...

2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott még, hogy ez idegesítsen, nemhogy féltékenykedjek. Teljesen hidegen hagy a dolog.
2019. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell rögtön lehulyezni a kerdezot. Tény, hogy az agyonretusalt plakátlányok egy folyamatos csábítást jelentenek a férfiaknak és folyamatos kihívás a nőknek, hogy versenyre keljenek velük. Érthető, ha bizonyos mértékig frusztralo még egy egészséges onbizalmu lánynak is.
2019. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan izgat. Volt olyan, hogy baratom megnezett egy not az utca masik oldalan, csak odaszoltam neki, hogy futtyuljek neki amig te meg integetsz? Csak nevettunk.


Amugy meg addig orulj, amig megnez noket, mert addig meg megvan a szexualis etvagya.

2019. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!