Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vágyok a testi kontaktu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyok a testi kontaktusra? L

Figyelt kérdés

Akik kevésbé sikeresek a párkeresésben, ti hogy bírjátok ki hogy esetleg évekig nincs senki aki szeretne titeket?

Nagyon vágynék az ölelésre, összebújásra, csókra.. a szexre is persze, de az másodlagos. Úgy érzem iszonyatosan jól esne valakinek csak az ölébe feküdni és úgy pihenni. De nem találok magamnak párt. Pedig nem vagyok csúnya egyáltalán. De mégis évek óta egyedül vagyok. Egy igazi érzelmes, de férfias pasira vágynék, aki nem csak megdugni akar, hanem ugyanígy vágyik a közelségemre, a testikontaktusra.

Ti mit csináltok mikor ennyire rátok tör ez az érzés?


2019. nov. 8. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Én keresek egy nőt ilyenkor. De most szakítás után vagyok pár héttel, még nagyon nem tudom belemerjek-e ugrani egy új kapcsolatba.

26/F

2019. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mar jo ideje nem volt baratnom, de en amikor bujos vagyok nezek egy romi filmet iszok egy kis bort meg max egyet bogok :) mondjuk mostanaban a boges kimaradt de szakitas utan egy darabig ez ment... Tudom nem ferfias... De hat ez van.
2019. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Álomba sírom magam.
2019. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem rosszabb ha olyan dolgot csinálsz ami tipikus közös program? Filmezés borozás.. csak még magányosabb lennék:D
2019. nov. 8. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Azé' nem kell mindentől félni, a filmezés az én figyelmemet pl. tök jól el tudja terelni ilyenkor. Persze nem romantikus vígjátékot nézek.
2019. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az érzelmes, férfias pasi kora kb. hány évben van maximálva? 😳
2019. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mickbro ***** válasza:
Na ez az ... Egy ferfinak a szex nem masodlagos. Csak bujni? Ez oriasi kulonbseg a nemek kozt.
2019. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mar megszoktam
2019. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt keresem.😅
2019. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

barátság extrákkal

ez jutott most

2019. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!