Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Mit éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit éreztek behatolásnál?

Figyelt kérdés

Tudom ez furcsa kérdés, de mit éreztek, amikor először hatoltok valakibe, vagy valaki jatol belétek? Milyen érzés? Én szűz vagyok, majd sor kerül szexre is, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt az érzést le tudják-e írni:) És nem, nem kamu a kérdés és nem vagyok se vén, se pasi. Csak kíváncsi vagyok. És kort és nemet is írjatok!

18/L



2019. nov. 9. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha fiúknak és lányoknak szól a kérdés, akkor miért nem inkább a biszexualitás kategóriában van a kérdés? Ha már mind a két nem véleménye érdekel.
2019. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hoppá bocsánat:/ Akkor jöjjenek a pasi válaszok
2019. nov. 9. 07:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általában jótérzek
2019. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az első az mindig olyan, hogy egyrészt érezni, hogy egy meleg, sikamlós hely, ami nagyon szorít, és "ellenkezik" de mégis hagyja magát, körbeölel, kellemes

nagyon mást nem tudok rá írni

2019. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűk, meleg, síkos. Nagyon jó érzés ahogy utat tör magának a makkom mikor csúszik be. Meg a parom sohaja kozben.
2019. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ahogy szépen lassan hatolok be a punciba. Érezni ahogy feszíti a puncit. Nehéz ezt szavakba önteni. 24F
2019. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Meleg, sikamlós, szűk, ráfekszik a farkamra. Fenomenális érzés, főleg, amikor orgazmusnál lüktet a hüvely. Hűha.
2019. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőként amit érzek, egy erős nyomó érzés,ami feszít szét egyre mélyebben. Közben persze érzed a hüvelyeddel a pénisz melegségét, keménységét is.Amit aktus kezdetén érzek behatolásnál, akkor a legintenzivebb az az érzés, az kicsit fáj is, még akkor is, ha elég a nedvesség, de nem vészes fájdalom, inkább izgató.Aztán hozzászokok az érzéshez, de az a feszítő érzés, ahogy érzem, teljesen kitölt, az végig megmarad. Meg hozzáadódnak egyéb érzések is, de azt nem tudom megfogalmazni.
2019. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!