Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként nagyon ciki ráírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként nagyon ciki ráírni valakire, akivel fél éve lefeküdtem, hogy jó lenne újra?

Figyelt kérdés
Senki mást nem kívánok, csak őt.
2019. nov. 9. 16:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Persze nem ezzel indítanék egyből..
2019. nov. 9. 16:30
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hogyan váltatok el, miért lett vége!?
2019. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, egy probát megér
2019. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy váltunk el, hogy majd folytatjuk, de aztán végül nem folytattuk. :D
2019. nov. 9. 16:32
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki,írj rá nyugodtan.
2019. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyira nagyon jóban sosem voltunk, csak párszor megtörtént a dolog, ezért gondolnám, hogy lehet hülyének nézne, ha feltűnnék a semmiből. A visszautasítástól is nagyon félek.
2019. nov. 9. 16:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Ugyan. Én már itt is kerestem partnert, ennél aljább pedig nincs. Azért érdemes tájékozódni előtte, hátha van barátnője.
2019. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki, írj rá egy üzit nyugodtan hogy van, mizjus vele. Ha nem hülye akkor érteni fogja és ő fog kezdeményezni.

Nincs veszítenivalód, ha visszautasít akkor ugyanott vagy mintha rá sem írtál volna, de ha nem írsz az esélyt sem adod meg magadnak.

2019. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, megpróbálom!
2019. nov. 9. 16:42
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha engem megismernél akkor nem akarnál majd mást! Egy esélyt mindenki megérdemelne nem?
2019. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!