Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Akik nem nagyon néznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akik nem nagyon néznek a nőre szex közben az miért van? L

Figyelt kérdés

Mikor a pasival szexelek akkor csak egy kicsit néz rám mikor misszionáriusban vagyunk.

Szex után mindig azt mondja h nagyon élvezte.


Szerintetek miért nem meri nézni az arcomat szex közben?


Ne gyertek azzal h mert biztos csúnya vagyok, mert nem vagyok az!


2019. nov. 9. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincsenek erzelmek koztetek. Sokan ilyenkor nem neznek az arcara a nonek. Legalabbis en is tapasztalatam mar tobbszor ezt. Szerintem nem akarnak kotodni, erzeseket, romantikus pillantasokat stb
2019. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#2

Nem troll kérdés!!!


Hogy miért nézné az arcomat? mert azt nem látja mindig h mennyire élvezem miközben megd*g.

2019. nov. 9. 23:09
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Megnézném az arcodat. :) Főleg szex közben. :)

Amúgy én sokat nézem a lány arcát. A te fiúd vagy szégyenlős vagy csak a tested kell neki de akkor nagyon éretlen mert szex közben a nő lelkéből is kapni akarunk mert az úgy isteni!

32F

2019. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ki az az idióta, aki szex közben a másikat nézi? Ha átadod magad az élvezeteknek, automatikusan becsukod a szemed. Ha nyitva a csaj szeme szex közben, az nekem ijesztö. Arra gondolok, nem élvezi eléggé.
2019. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Ráadásul én nyitott szemmel el sem tudok élvezni. Lehet pasid is ilyen.
2019. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Többnyire nekem is be van csukva a szemem, de szeretem látni a pasi arcát szex közben h mennyire élvezi.

2019. nov. 9. 23:42
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Ên direkt le szoktam takarni az arcom, hogy ne lássa a csaj, pedig jól nézek ki, de valaki nemrég írt itt olyat, hogy a pasijának nyüszítô ló feje van mikor élvez, és teljesen kiábrándult belôle és inkább szakít vele.
2019. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Eddig három férfival voltam az életemben. Egy komolyabb, egy szexkapcsolat, és most egy igazán komoly.

Mindhárom férfi nézte az arcomat szex közben, mert figyelték a reakcióimat. Persze közben szemrevételezték a testemet is. Sokszor néztünk egymás szemébe. Ez számomra a teljes kapcsolódás...

Ha nem nézi a férfi az arcomat, akkor tudom, hogy most épp maszturbál velem...

Én is nyilván nézem, hogy élvezi-e, mert egyértelműen nagyobb az élvezet, ha a másik is élvezi és ezt látni kell.

És oké, minden férfi csukott szemmel élvez el, de a szex nem csak egy orgazmusból áll :D

2019. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért szex közben szeretem nézni a csajt, csak élvezésnél nem. És nem az arcát, hanem egy pontot a falon, félszembôl pedig látom a testét.
2019. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló közelítette meg legjobban.

Szóval, két féle eset van, és ez teljesen független attól hogy barátnő-e vagy csak egy lány.


Csak szerintem ez nem az érzelmen, hanem inkább a bizalmon múlik (ami között nyilván van egy elég nagy összefüggés is).

Amikor nincs egy jól kialakult bizalom, akkor "máshogy" próbálom megoldani, koncentrálok arra hogy vad legyen, és teljesíteni is sokkal könnyebb úgy, hogy ki veszem magam abból az állapotból hogy ő folyamatosan "szkenneljen".

Amikor teljesen megbízok benne, nem kínos az ahogy bámul és mosolyog, és ki tudunk kapcsolni mindketten, igazából lendülettel állunk neki az egésznek és semmi kényszer nincs benne, akkor sokszor csekkoljuk a másik tekintetét (de akkor sem nézünk mosolygós farkasszemet, mert az szerintem minden helyzetben erőltetett)


Ezeket arra alapozva írtam, hogy volt olyan kapcsolatom, amiben sose tudtam az arcát nézni és szorongással töltött el, és olyan is volt amiben ez állandó volt, ott szinte bármelyik lökésnél, vagy orálnál néztük egymás reakcióját és nagyon nagy volt közben a szikra (nem volt kínos egyáltalán).


Szerintem abba is bele kell gondolni, hogy van annak valami oka, hogy amikor a kutyádat/macskádat megdögönyözöd, állandóan bámulod a fejét-szemét-száját, sose "félsz" tőle. Ennek kell hogy legyen valami oka, hogy egy emberhez nem feltétlenül tudsz ilyen közvetlenül hozzábújni, főleg azoknak a lányoknak javaslom elgondolkodni ezen, akik mindenképpen a maszkulin, erős, domináns, pro energikus szerepre törekednek, hogy a férfi ehhez fog alkalmazkodni és akkor el lehet felejteni, hogy körbeölelgetve szeretgessen meg közben a szemetekbe nézzen, és csinálhatjátok helyette ti, ha úgy jobb.

2019. nov. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!