Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha új barátnőtök van mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új barátnőtök van mennyi ideig bírjátok, hogy ne élvezzetek el?

Figyelt kérdés

Eddig több barátom is volt, és az első jó pár alkalommal nem bírják sokáig. Azaz kb 1-2 hónapig elöbb mennek el mint én elő alkalommal, ha többször csináljuk, akkor tovább bírják.

Igaz én is szűk vagyok, és tudok játszani a szerszámmal, hogy ha meg sem mozdul benem elmegy.



2019. nov. 10. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Az első hónapokban rá izgulnak túl izguljál megfelelési teljesítési kényszer.. álltalános jelenség a pasiknál .. amíg nem csiszolódtok össze nem érzi a kapcsolatban biztonságban addig ez előfordul sőt. ....

Én is ezt tapasztalom . Colt olyan aki annyira izgul ideges volt miatt a h le verte a víz és remegett az egész teste .. Én meg nem győztem nyugtatgatni pedig már nem én voltam az első csaja ..

N

2019. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy fiú 8-10 percig birja ,az már tökéletesen bírta,tudományos alapon is .

Ha egy nő ezen idő alatt nem tud elélvezni,az saját magában keresse a hibát .A természet nem a szexuális élvezetekért találta ki a szexet .Nők nektek fogalmatok sincs,hogy a férfiaknak hány felé kell a figyelmüket megosztani .

Ha ez a férfinak nem sikerül,akkor szex sincsen .

Ők nem tehetik meg,hogy hanyatt dobják magukat,lábakat az ég felé,aztán várják a jó szerencsét .

Ha kicsit is nem jön össze valami,máris megbukik a mutatvány .Na erre is figyeljetek .

2019. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Ennyi phaszságot egy rakaton...
2019. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-2 percig bírták.
2019. nov. 10. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2es árról nem mi nők tehetünk hogy Te eddig csak fadorongokkal voltál meg olyannal aki eltölt mint a krumplis zsák .

A ki-be tili-tolitól nem tudom melyik nő tud 8-10 perc alatt el élvezni... nekem ennél több kel mint az h csak gyaszatolnak egy jó előjátékkal elég lehet a 8-10-15 perc aktus de de a tűzet folyamatosan izzítani kell.

Mert pl ha én is csak rá ülők pattogok ő meg fekszik és hozzám se ér megunom és kiszárad a pinám... nyúljon közben hozzám markoljon csokoljon nyalogasson pusziljon gyakorlatilag faljon fel ... ha ezt nem tudja meg tenni a pasi ne csodálkozzon ha koccoltattják

N

2019. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xKakashix ***** válasza:

ez nálam is ugyanígy van, ha először vagyok együtt egy lánnyal első pár alkalommal, hamarabb elmegyek, ez amolyan megfelelési kényszer, szeretném ha minél jobban érezné magát a lány, így van, hogy jobban ráfeszülök mint kellene, pedig én sem 1 lánnyal voltam már.. de ha rendszeres a szex úgy könnyebb és a lánytól is függ, hogy mennyire tudok ellazulni, elengedni magam

szerintem ez a legtöbb pasinál így van

2019. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szexuálisan is izgatóbb egy új nővel. Maga az új látvány, az új ingerek izgatóak. Rég voltam új partnerrel, de szerintem nekem is hamar végem lenne elsőre.
2019. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!