Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor ti elkezdtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor ti elkezdtek megismerni egy fiút és kezd alakulni valami, akkor meddig mehet el anélkül, hogy már gáz legyen visszalépni szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok!
2019. nov. 11. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz vissza lépni! Ha valami nem müködik,nem kell még sajnálatból sem vele lenni mert annál rosszabb! Ez úgy is kiderül az első pár alkalomkor mikor randiztok stb hogy mennyire vagytok egy húron stb! Csak nem kell játszani a másikkal és őszintének kell lenni. 22/L
2019. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene visszalépni??? Nem azért ismerkedsz, hogy minél többet megtudj a másikról? Ha ennek folyamatában bármi nem stimmel akkor meg jobb lezárni és kész. Ha nem így lenne akkor ugyebár mindenki az első kapcsolatával élne élete végéig.
2019. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már nedves vagyok neki meg majd kiszúrja a nadrágot a dorong és és vissza hátrál helyben agyon ütöm szívlapáttal
2019. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy tettekben. Pl. Ha mondjuk megcsókol akkor már ne lépjen vissza?
2019. nov. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!