Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen van?

Figyelt kérdés

A baratomal lefekudtem másnap azt mondta, hogy ő nem ment el mert be volt álva és hogy neki ilyenkor még 2 óra is kell, hogy elmenjen.

De akkor miért hagyta abba?

Fiuk segitsetek.

Én arra gondoltam hogy belem engedte csak nem meri kimondani de hát nem tudom.

(Lenéző kommentek kerüljenek)



2019. nov. 12. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Biztos nem volt kedve csinálni, álmos volt, kába volt.
2019. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Be volt indulva nagyon ő mászot rám en nem is nagyon akartam.
2019. nov. 12. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nő létedre nem veszed észre, hogy elmentek benned? Ez elég érdekes azért. Lehetnél annyira igényes, hogy minimum megtörölgeted magad alul. Hopsz, ez lehet lenéző komment 💁
2019. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha beled engedte volna akkor eszrevenned mert kifolyik.
2019. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Igy van, azt észrevennéd.Sőt, azt is ha elmegy a pasi.Azért nagyon ritka az,hogy semmi hanghatás, semmi erőteljesebb mozdulat ne legyen a végkifejletnél.

Ha azt mondta,hogy nem, akkor vélhetőleg nem. És abbahagyta, mert átesett azon a ponton,hogy el tudott volna menni.


Nő vagyok, de ez nemtől függetlenül így van. Én is, a párom is voltunk már úgy,hogy nem jött össze a vége, és nem is kívántuk,hogy tovább folytassuk. Valahogy nem sikerült ráhangolódni, vagy esetleg az előjáték sikerült hosszúra és nem sikerült továbblépni.

2019. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3# Hat figyelj nekem ez a dolog ujj ne haragudj. Ha a szerelmemmel vagyok nem ez a elso dolgom mikor elvaltunk egymastol akkor furodtem nem vagyok igenytelen😂😂

Mikor meg megtortent csak olelni akartam fogni nem elengedni. Nem figyeltem erre csak az volt bennem hogy nem akarom soha elengedni. (Ja es nem nem 13-14 eves vagyok 18 vagyok)

2019. nov. 12. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Részegen én is nagyon nehezen élvezek el.

Olyan meg nincs hogy azt valaki nem veszi észre.

Ha beleélveztem a barátnőmbe, volt hogy még másnap is beállt a bugyija tőle, pedig mindig kinyomta amit tudott fürdés előtt. :D

2019. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen. azért hagyta abba, mert elfáradt. fizikailag kimerítő azért. meg érezte, hogy nem fog elmenni.
2019. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha valóban a szerelmed akkor ilyet nem tenne,hogy benned megy el úgy mond a tudtod nélkül! De ha még is akkor azt érzed,meg hát látod hogy elélvezz gondolom nem fapofával viseli az orgazmust!

Lehet nem volt kedve befejezni..

2019. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Speedezve volt egy partnerem, konkrétan éjjel 2-től másnap 88-9ig csináltuk. Nem tudott elmenni. Semmi extra.
2019. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!