Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan orálozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan orálozásotok, ami valami miatt emlékezetesebb mint a többi?

Figyelt kérdés
Ami különösen jó, vagy izgalmas volt valami miatt? Elmesélitek? Életkor is érdekelne.
2019. nov. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen.

Az első is az volt.

2019. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Az első a barátommal - 16 voltam

Mikor megcsaltam - 18 voltam

Mikor ő csalta meg velem az új barátnőjét - 19 voltam

2019. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
#2: Micsoda mely gondolatok egy prostitol.
2019. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindenkinek emlékezetesebb :) Egyébként meg igazán emlékezetes mindig a partnertől függ, mármint hogy mennyire volt szimpatikus.
2019. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen volt, akkor 15voltam.
2019. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen az első, mert egy ismerős bácsival volt,aki fokozatosan vett rá dolgokra, úgy hogy akkor még azt sem tudtam, hogy igazán mi történik velem (14é voltam akkor és tapasztalatlan)

22l

2019. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első. Legfőképpen azért, mert még nem tapasztaltam ki a pasikat, és számomra olyan meglepő volt mikor elment,(ne kérdezzétek hogy miért) hogy egyből lenyeltem az egészet, pedig elég sok spermája volt a pasinak. Aztán volt egy pasi, akinek rendesen finom volt a spermája. Én amúgy is lenyelem általában, de az övét teljes élvezettel nyeltem.
2019. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Ismerős bácsival volt? Miért, hány éves volt, hogy bácsizod?
2019. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!