Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy fiúként "passzív" vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokról fantáziálok, hogy egy lány megkötöz például, felállít akaratom ellenére például azzal, hogy az arcomba nyomja a bugyiját, ilyesmik, vagy hogy "parancsokat" ad nekem, akár olyanokat, hogy például ö mondja meg hogy kit csábítsak el, például egy csúnya stréber vagy duci lányt..


A "normális" dolgok egyáltalán nem vonzanak, például kifejezetten taszít, ha egy lány vonzódni kezd hozzám mert "férfias"nak tart.


Vannak olyan lányok akiknek ez tetszhet, vagy örökre egyedül leszek?

Kinézetre egyébként a csinos, aranyos "lányos" lányok tetszenek...



2019. nov. 13. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem. A heréid gyakorlatilag alig termelhetnek tesztoszteront. Gondolom egész életedben semmit nem sportoltál és a táplálkozásodra sem lehetne rámondani, hogy egészséges.
2019. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Lehet ezen valtoztatni, talan azzal jarnal a legjobban.
2019. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Sub vagy, keress egy dominát.
2019. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kismalacs válasza:
52%
Persze hogy normàlis, ez nem hormonok kérdése, egyszerüen ez jön be neked. Nagyon sok nö szeret dominàlni, csak talalnod kell egy illö pàrt
2019. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, mivel lepontoztak megindoklom miert irtam ezt hatha ugy jobban ertheto.


Amit a 3. es 4. Valaszolo is javasolt “keress egy dominat” vagy “sok nonek bejon ez” sajnos nem igaz. Nagyon nagyon nagyon keves nonek jon be a 100%-os dominancia. Ez alatt azt ertem, hogy mindig iranyitanak es “alaznak” szexualisan. Eveken at aktivan kerestem ilyen not es nem talaltam. Olyat talaltam aki dominans, szeret alazni DE nem mindig, es ezeket elvarja visszafele is de a kerdezo es a kerdezohoz hasonlo pasik erre nem kepesek, nem is jon be nekik. Emiatt pedig a no lesz elegedetlen.


Alkalmankent elmenni olyan nohoz aki penzert eljatsza, hogy domina nem ugyanaz es csak alkalomszeru nem allando. Szinten nem megoldas


Azert javasoltam a kerdezonek, hogy szokjon le errol, programozza at magat (lehet) mert eveken at hiaba fog keresni, ha kapcsolatba kezd egy novel ez ranyomja a belyeget es megmergezi a kapcsolatot, csak szenvedes majd szakitas lesz.

Remelem erthetoen indokoltam es nem bantottam meg vele senkit.

2019. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!