Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mi lehet velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mi lehet velem a gond ha még sosem volt barátnőm és nem is szexeltem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember szóval valamennyire érthető, de azért vagyok emberek kötött és még sem találtam még sosem barátnőt.

Talán most először beszélgettem egy lánnyal, és őt nagyon megszerettem, csak azt nem tudom hogy ő is engem. Mert mivel nem volt barátnőm így nem vagyok ebben rutinos. De ahogy rámnéz az szerintem nem csak egy sima nézés. Csak nem tudom hogy közeledjek, ha meg mégsem akarja akkor meg nagyon kellemetlen helyzetbe hozom őt.

Meg az hogy még nem szexeltem így nagyon félek a testi dolgoktól.

Nagyon el vagyok késve ennyi idősen? Nagyon hiányzik már az hogy szeressek egy lányt akivel jókat szeretkezhetünk.

Ciki itt tartani ennyi idősen?


2019. nov. 13. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy gond van veled. Ne érdekeljen ennyire mások véleménye!

Ne görcsölj rá semmire, csak engedd el magad és érezd magad jól a lánnyal, így lesz neki is a legjobb!

2019. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kismalacs válasza:
Nincs olyan hogy "el vagy késve", mindenki a maga tempojaban jarjon. Majd talalkozol te valakivel, ne aggodj :)
2019. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" ha meg mégsem akarja akkor meg nagyon kellemetlen helyzetbe hozom őt"


Evvel a mondatoddal keresed a kifogást a saját félelmedre, miért nem lehet csak azt mondani, hogy nyuszi vagy, nincsen tapasztalatod és félsz mert nem alakítottál ki még 23 év alatt intim kontaktot egy ellenkező nemuvel(beszélgetés), és félsz, hogy magadat hozod kellemetlen helyzetbe.


Ez így lenne korrekt.


A másik, saját magadat gátlod.

Miért nem közelíted meg úgy, hogy Ő is akarhatja azt, hogy közeledj felé és,ha ezt megteszed még sikered is lehet?!

2019. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Talán most először beszélgettem egy lánnyal, és őt nagyon megszerettem"


csak kaptál egy pici figyelmet, ez még nem szerelem


Nekem ez csak azt mondja, hogy soha nem próbálkoztál, mindig otthon vártad, hogy megtörténjen a csoda, semmi többet. Ha felemeled a feneked és odateszed magad, hamar már randizgatni fogsz

2019. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az #1-es és a #3-as tökéletesen írta.

Egyébként lottót sem tudsz nyerni, ha nem veszel szelvényt. Próbálkozz-próbálkozz, okos ember a kudarcból is tanul, előbb-utóbb sikerül. Ha nem vagy bunkó, udvariatlan akkor na bumm, szerinted egy lánynál hányan próbálkoznak naponta, mégsem oszt ki mindenki naponta 25 tökönrúgást.

2019. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!