Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne a lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a lányokat rávenni a lábfétisre?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lánnyal ismerkedni de ahányszor probálom mindig elutasítanak. Valaki tudna segíteni?

#lábujj #fétis #lábfétis #lábizgatás talp
2019. nov. 13. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell rá venni.. egyszerűen ne mond meg h izgulsz a lábára csak kényeztesd ennyi


.N.

2019. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már a barátnőd, akkor engedi, ha normális mértékben akarod. Egy idegen, vagy csak ismerős csaj elhajt a f...ba.
2019. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy tudnám kényeztetni egy nő lábát, mert végeztem talpreflexológia alapokat, csak nem igazán vagyok szimpi a nőknek...
2019. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb később bocsánatot kérni mint előre engedélyt. xD
2019. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Vagy izgatja, vagy nem.

2019. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elkapott a lábát és játszadozol az érzékeny talpával. Hidd el , sok lánynak tetszik, nem mindenki tartja erotikusnal de kellemesnek. Eleinte és is igy voltam vele, de aztán megteszett nekem és kivántam is szex elött
2019. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lábfetisre kell őket rávenni, hanem arra, hogy a barátnőd legyen. Nem a lábfetis az ismerkedés alapja. Előbb megismerkedsz vele, és amint eljuttok az ágyig, már elő lehet vezetni. Hidd el, az a lány, aki engedi, hogy meztelenül ráfeküdj, meg a kezébe veszi a farkad, már nem fog azon fennakadni, hogy adtál egy puszit a lábára. Juss el vele az ágyig, és utána csókold végig fentről lefelé, majd adj a talpaira puszit. Nem fogja bánni :) Vagy ajánlj fel neki egy talpmasszázst, és ha nagyon oldott a hangulat, akkor akár puszild meg a lábfejét, aztán meglátod, mi lesz a reakció.
2019. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan párod van aki szeret akkor belefér egy kis játék-akár a lábacskáival is.

Bizonyos lábfétis játékokra-ami nem intim természetű találtam már partnert másképpen is.

2019. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!