Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párommal elmegyünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal elmegyünk swinger klubba, akkor bunkóság lenne nem fogadni mások közeledését?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból elmegyünk, de nem vagyunk biztosak benne, hogy akarjuk. Ha ott gondoljuk meg magunkat, vagy nincs senki szimpatikus, de nem távozunk, csak egymással foglalkozunk, az nagyon kirívó lenne?

2019. nov. 14. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy, mindenki kedves. :)


N.

2019. nov. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld úgy elképzelni,mint egy házibulit,elmentek, beszélgettek,de lehet nem táncoltok senkivel,csak egymással...
2019. nov. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be a swinger nyitás, viszont a baráti grupp annál inkább!
2019. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Semmi sem kötelező. Ne viccelj. Határozottan kell mondani, hogy nem, ennyi. Voltam külföldön is, itthon Tiktakban, Dreamlandben. Sosem volt gond.


N.

2019. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Ezek a kérdések merültek fel bennünk is. A kíváncsiság motoszkál, de még nem léptük át a küszöbét. Ha elmentek és van már véleményed és megosztod velem, azt megköszönném ...
2019. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi, a lényeg hogy jól érezzétek magatokat! Én simán utasítottam vissza csajt is aki hívott hogy csatlakozzam hozzájuk, egyszerűen nem volt az esetem. Mindenki tök normális és kedves, semmi se kötelező!

Lehet h már csak az felizgat h láttok másokat... szexeltek egy jót együtt, ismerkedtek és kész.

2019. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!