Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért röhögik ki a lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögik ki a lányok a kisfarkúakat?

Figyelt kérdés
...közben arról papolnak, hogy nem fontos a méret, csak tudja használni...

2019. nov. 14. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolod hogy kiröhögik? Nyilván mint minden ilyen is megtörténhet, de ez hülyeség, vagy van storyd is ehez? Valami bizonyíték?
2019. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Itt a gyakorin,és mert te elhiszed hogy lányok. Az életben a pasik többségének kicsi, vagyis amit itt kicsinek mondanak az az átlagos. A “17-18” centisek sem többek 12-13 tól
2019. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

nekem 13cm. Kifejezetten nem szeretem, hogy ekkora sőt..de sosem gátolt meg abban, hogy ha alkalmam van rá töcsköljek egyet.


Most barátnőm van, ő kifejezetten élvezi, sose panaszkodott miatta.

Előtte pedig voltam velem egykorúval meg egy nálam kétszer idősebbel. :D Fura, mert pl a velem egykorú azért eléggé tág volt. Én pl sokat nem éreztem de ő nem panaszkodott. Az idősebb hölgy pedig eléggé szük volt, azon nagyon meglepődtem.


Szóval jah..amúgy persze biztos van olyan aki kinevetne de hát olyannal meg nyilván nem jönnék össze..

2019. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

amúgy az átlag azért nyilván nem 12-13. simán van 15-16-17. bár nyilván nem a hossz számit, hanem a vastagság. Szerintem egy 13cm-es farok is annyit ér mint egy 17 ha mondjuk ugyan olyan vastag.


Persze cáfoljon árm egy hölgy.

2019. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt kisebb péniszű partnerem , de meg sem fordult a fejemben h kinevessem ez miatt
2019. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

"Az életben a pasik többségének kicsi, vagyis amit itt kicsinek mondanak az az átlagos. A “17-18” centisek sem többek 12-13 tól"

#2

Na, ezt egy jó páran kikérjük. Azért nem kell túltolni a kisfarkúak buksisimogatását, nem óvodásokról van szó.

2019. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Érdemes volna már kicsit más szemszögből nézni ezt a méret kérdést. Többen lovagolnak ezen s 20+ centis etalon méreten, miközben meg a hozzászólásokban a "szűk" és a "tág" szavak hangzanak el, ergó nem az számit, hogy mekkora hanem az átmérő! Gondoljatok csak bele hol érzékenyebb a punci? Nem a bejárat közelében? Egy rövidebb, de vastagabb szerszámmal pedig jobban lehet izgatni. Hallottam már olyan sztorit, mikor a csaj lecserélte a férjét, aztán meg panaszkodott, hogy az új pasinak kisebb mint az exnek és nemigazán érzi, hogy lenne benne valami. Vagyis ilyen esetben lehetnek gondok.
2019. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Aki ezen röhög, annak az eszéhez kell mérni. Ezt nem kell szégyellni, viszont 30 centi arra se legyél büszke, mert nem a te eredményed, csupán ezt dobta a gép. Ha olyan lenne mint az izom, mindenkinek nagy farka lenne a földön. Amúgy meg a csajok is gyakran melltelen, seggtelen fadarabok, most akkor őket is ki kéne röhögni? Csak szerencsések mert ott a szilikon megoldásnak már mindenre... Szóval szégyenkezni semmi okod se, neked se másnak, ez egy adottság. Ettől még lehetsz sikeres, jó ember, híres gazdag és ami csak szeretnél. Ezekre büszke is lehetsz, hiszen ezek már valóban a te kemény munkád eredményei lesznek, a farok méreteddel szemben, szóval inkább ezekre koncentrálj! ;)
2019. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
A nők nem röhögik ki, inkább a pasik szeretnek egymás közt gúnyolódni rajta, mert hát olyan "jó érzés" máson nevetni, kigúnyolni - mintha ettől a gúnyolódó különb ember lenne (emberileg semmiképpen nem lesz az).
2019. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem pl. jobban számít a hossza, mint a vastagsága. Kb. 18 cm hosszú pénisz éri el a méhszájamat. De vannak itt olyan urak, akik biztos jobban ismerik a testemet, mint én a sajátomat.
2019. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!