Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor melyik az igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik az igaz?

Figyelt kérdés

Két évig mindig csak megszakítással szeretkeztünk a párommal, de nem estem teherbe.

Ez azt jeleni hogy mégsem annyira "veszélyes" megszakításos módszer, vagy azt jelenti hogy a páromnak a nemzőképessége nem a legnagyobb?

Fiatalok vagyunk, egyetemisták. Tudom, hogy nem éppen a legjózanabb dolog tőlünk, de nem a szemrehányást szeretném hallani.

Köszönöm!



2019. nov. 14. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem a legjobb megoldás, szerencsétek volt.


Illetve ha nincs neki elöváladéka akkor kisebb az esély

2019. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
En kb 15 evig igy vedekeztem. Mondjuk utana nekem fel ev probalkozas utan jott ossze a baba, mert hatrahajlo mehem van. Normal esetben azert rizikos.
2019. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Mi is csak így védekezünk. A megszakítás helyesen alkalmazva a gumi hatékonyságát közelíti.

Viszont nehéz helyesen alkalmazni. A férfinek jól kell ismernie a saját működését és kifogástalan önfegyelemmel kell rendelkeznie. És hát ezekben épp az a csoport áll a leggyengébben, akiket a legrosszabbul érint egy nem kívánt terhesség: a kamaszok. Ezért van fekete bárányként kezelve.

A legtöbb férfi előváladéka nagyon kevés életképes spermiumot tartalmaz (olyan keveset, hogy ha az ondóban is csak ennyi lenne, a férfi meddőnek számítana).

2019. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3as, vagyis azt mondod hogy ha tényleg nem élvez el bennem és időben kiveszi akkor nem lehetek terhes.

Tehát mégse annyira kockázatos ez a módszer mint ahogyan mindenhol beharangozzák?

2019. nov. 14. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Csakis önmegtartóztatás esetén lehetsz benne biztos, hogy nem leszel terhes.

Megbízható külföldi források szerint a megszakítást egy éven keresztül alkalmazva 4 % az esély a teherbe esésre (tökéletes alkalmazás esetén). Szóval nem a legmegbízhatóbb módszer, de azért jóval jobb annál, mint amit idehaza szokás hangoztatni, hogy "a megszakítás nem is védekezés". De akit rosszul érintene egy esetleges terhesség, annak én sem ajánlanám.

2019. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Benne van hogy pont sosem ovuláltál mikor szexeltetek, de ennek pici az esélye. Inkább az lehet hogy nincs előváladéka, vagy nincs benne (sok) sperma
2019. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Vagy eleve nehézkesebb lenne a fogamzás, vagy szerencsétek volt. Ez kb. olyan hazardírozás mint csukott szemmel átkelni egy forgalmas zebrán, lehet 100x megcsinálod gond nélkül, lehet első alkalommal elcsap egy teherautó.

Ismerek olyan párt akik évekig megszakítással "védekeztek" és utána amikor gyereket szerettek volna egyből összejött. Meg rengeteg olyanról akik nem szerettek volna, de mégis "összehozták", sőt olyanról is aki megszakítás+naptármódszer+hüvelyzselé kombóval 1 év alatt teherbe esett.

Ha szereted a párod és amúgy is közös jövőt terveztek, akkor hajrá továbbra is csak a megszakítást "alkalmazzátok" s ha teherbe esel akkor lesz egy szép gyereketek :)

2019. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

A pearl index valós méréseken alapul. Eddig szerencsések voltatok. A hibafaktor reális. Nem mondom h térjetek át valami másra de készüljetek fel a gyerekre is és ha lehet akkor ez ne az esemény utáni vagy az abortusz legyen!

36F

2019. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

A Pearl-index merítésében is benne van az a népes férficsoport, akinek 100 alkalomból legfeljebb 99-szer sikerül időben kihúzni.

#3-as voltam

2019. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerencse, abszolút szerencse.

A csőben előző orgazmus óta (mondjuk ha több menetet toltok, vagy maszturbált előtted hogy jobban bírja) is maradhat sperma, amitől teherbe eshetsz.

Továbbá, a kihúzza-nemhúzza ki időben nagyon nagy önuralommal is igen kockázatos.

Nem tudom, másnál van-e így , de sajnos váratlanul is orgazmus nélkül is, összesen egy összehúzódással is képes elsülni a stukker. Aminek ráadásul semmi előjele nincs. Nem szép egy ilyenbe belefutni

2019. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!