Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a hasam alatt aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a hasam alatt aktus közben? F

Figyelt kérdés

Szóval, a hasam és a péniszem közötti rész annak nem tudom mi a neve, és azokban a síkokban fáj ahol a lábam összekapcsolódik azzal a has alatti résszel.

Olyan mintha az ő medencéje és az én medence csontom összeütközik és akkor fáj, abban a pillanatban hasít be a fájdalom amikor benyomom. Szal ki be ki be ki be ki be, és mindig csak a be-nél. Jól tövig. Olyan az érzet mint ha a legerősebb izomláz fájdalom lenne.


Ez miért?



2019. nov. 14. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jobb ha elmész orvoshoz.
2019. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha maszturbáció során is nyilaló fájdalom lép fel akkor irány az urológia.

Ha hasizom-gyakorlatok vagy sport közben is akkor meg a belgyógyászat mert kezdődő belsőlágyék-sérved van.

Ha sem sport, meg se maszturbáció közben nem érzed, akkor meg nincs tippem, nézesd meg orvosnál UHG-vel.

2019. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt akartam mondani. Soha mashol nem erzek ilyet barmilyen mozgasnal
2019. nov. 15. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!