Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá ha reggel kapnátok fenekelést? Viszont szexet nem.

Figyelt kérdés

A csajom odáig van érte ha elfenekelem, nem tagadom, nekem is jó érzés látni, mennyire izgatja őt!

Van paskolónk és ilyen olyan eszközünk is hozzá, egyre tovább bírja mocorgás és nyöszörgés nélkül.

Mindig este csináltuk és utána általában szeretkeztünk is.

Arra gondoltam, hogy az egyik reggel ellátom a baját, viszont szex nem lesz csak miután mindketten hazaértünk a munkából, szerintetek ez nagy szemétség volna, vagy lehet tetszene neki? Nem szeretném megkérdezni tőle, mert akkor számítana rá, úgy meg nem olyan.

Mit gondoltok?



2019. nov. 15. 08:44
1 2
 1/16 subrette ***** válasza:
84%
A fenekelés bejönne. Ha szexet nem kapok, akkor rosszul érzeném magam, de ha ez a bünti része, akkor nincs mit tenni.
2019. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerepjátékhoz való büntetésnek gondoltam.
2019. nov. 15. 08:55
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Egy "igazi, határozott és tökös, domináns férfi" kérdését olvashattátok. Nem megy ez neked...
2019. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A kérdés: Lányok...

Köszönöm a válaszod.

2019. nov. 15. 09:28
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Jah, hogy szerinted fiú vagyok, mert nem tartalak tökösnek és azt mondom, engedd el a dom témát? :DDD
2019. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Érdemleges választ nem adtál, okoskodsz.
2019. nov. 15. 09:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy mennyire bírja a barátnőd a fenekelést?
2019. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
De sok idióta van itt!
2019. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szereti, ő hozta fel a dolgot.
2019. nov. 15. 10:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnos engem nem fenekelnek már, most már inkább adok mint kapok, de ez más téma.

Szerintem élvezétek, probáljatok ki mindent. Fiatalok vagytok és most kell csinálni, késöbb már nehezebb lesz

2019. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!