Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folytonos merevedésel mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytonos merevedésel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Most elkezdtem többet inni stb, óránként járok WC-re de már akkor is unom hogy reggel buszon is random feláll a farkam, és mivel nem is kicsi ezért a szűk melegítőjén keresztül nagyon is latszik. Orakozben meg felek felelni hívnak álló farokkal. Napi 1szer úgy ahogy ki szoktam verni is. Ha nem gondolok semmi szexualisra akkor am fel szal az nem oszt nem szoroz. 18f
2019. nov. 15. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mert ha folyamatosan áll a kukid az csoda h még nem eszel össze
2019. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erényöv.. abban nem tud felállni
2019. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, idő előtt kifárad a pötsöd, és akkor mikor használhatnád is valamire már fel sem fog állni mert nem dugsz vele amikor lehetne!
2019. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
irj nekem ,mindennap lesz-oplak
2019. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!