Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, átlag, semmi extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, átlag, semmi extra pasik bejönnek nektek?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam jó csávónak. Helyesnek semmiképp se...

Átlagos testalkatú semmi extra


Mennyire jönnek be nektek az ilyen jellegű pasik?


Aki gondolja képet is küldök, és véleményt is alakothat.



#kép #pasi #átlagos #jó csávó
2019. nov. 15. 22:01
 1/8 Nikike 13 válasza:
55%
Ha a személyiséged meggyőző akkor nincs semmi baj.
2019. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy te nem tartod magad helyesnek, de találkozni fogsz valakivel, aki meg annak fog tartani. :)
2019. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, elmondom a véleményem.
2019. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten nem megyek az ilyen tipikus helyes, nok kedvence pasikra. Testalkat terén főleg. Nem vékony, nem kövér, egészséges test vonz (kis felesleg bőven belefér). Eddig mindig olyan pasikkal jöttem össze, akikre elsőre azt mondtam nem igazán az eseteim, de aztán megismertem őket és nagyon szimpatikusak voltak, vonzóvá váltak számomra:) úgyhogy ne agyalj ilyeneket. Ha saját magadat zavarja az ahogy an kinézel, akkor menj sportolni, izmosodj kicsit. Egyébként is kell a testmozgás az egészséges életmódhoz
2019. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy megnyerő a személyiséged és van önbizalmad meg humorod, akkor a legtöbben nem azt fogják nézni hogy bodybuilder izmaid vannak e meg mennyire vagy helyes. Nagyon fontos a személyiség😊
2019. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha átlag a testalkata, de helyes, megnyerő, és tele van önbizalommal akkor biztos h bejön nekem, de ha már saját maga sem hiszi el magáról h bejöhet másoknak akk...
2019. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálam semennyire. mert engem nem tudna kezelni egy ilyen csóka.
2019. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nőknek sokkal fontosabb amúgy a személyiség

Evolúció

2020. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!