Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami nincs rendben velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés

A szitu a következő. Akármilyen kinézetű a pasi, én benedvesedtem. Ez úgy néz ki: Beleülök a pasi ölébe és én csókolózás közben mozgok az ölében és érzem, hogy keményedik a farka alattam. És én már majdnem a csúcsra is jutok szinte. De ez nagyban függ az igényességtől is. Ha egy pasi csúnyácska, de jó illata van... nekem több se kell. Ez nagyon fura dolog?

18/L



2019. nov. 16. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Minden rendben veled! Küld a számod privátban... 😉

😁😁😁

2019. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha :D
2019. nov. 16. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl válogatós. Ha elég egy zuhi meg egy parfüm. De ennyi? nem szexelsz? Én is benedvesedek ennyitől, de én kinézetre megyek illetve szexelek is.
2019. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazából ennyi:) Szexelni majd kicsit jobb kinézetűvel szeretnék
2019. nov. 16. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben ha kívanod és jó ..!
2019. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, de nőként nekem ez furi. :D Miért nem ismerkedsz olyan férfivel, aki be is jön? Ez nekem vicces, ne haragudj. Felhúzzátok egymást, nincs semmi, majd hazamész masztizni? Ha neked ez jó... Elmegy 12 éves korban, de így nem. Nagyon gyerekes.
2019. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapból nem ülsz akárki ölébe, és csókolózol vele, ezt feltételezem. Ha meg már odakerül a sor, persze hogy felizgulsz. Meg az is benne van, hogy 18 évesen nagyon kívánod már a szexet.
2019. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezzel baj van. Fura viselkedés mindenesetre.
2019. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!