Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van köztetek olyan, akinek nem elég/ nem kielégítő az ekkora?

Figyelt kérdés

Van itt olyan nő, akinek nem lenne kielégítő egy 16-16,5cm pénisz?

Vastagság 4,3cm, de itt most a hosszán van a hangsúly



2019. nov. 16. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2019. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 20 centi a minimum. 22-25 legjobb.
2019. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindegy a hossz. Szép legyen és kemény.
2019. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem elég ez
2019. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Hogy oszinte legyek, exemnek olyan 15,5-16cm korul van, akkor azt hittem eleg. De miota szakitottunk, es osszejottem massal akinek nagyobb, vele sokkal jobban elvezem...
2019. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Az enyém eddig mindenkinek tatszett akivel voltam. 17/5 kb. és kő kemény ha egy jó csaj felizgat. Egész nap tudnák szexelni vele.
2019. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Az enyém 15-16/4 cm, és voltam olyan csajjal, aki alig érezte (és én se éreztem őt), mert olyan a puncija. Neki legalább 5 cm vastag, és 19-20 cm kellett. Ez van, sajnos átlagos méret, szerencsére van akinek elég.
2019. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
15/4.5. Minden barátnőm falta. Fent, lent is. Idióták vagytok.
2019. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
#5 vagyok. Nem ertelek titeket. Leirtam a velemenyemet. Nem azt irtam hogy ez a meret kicsi, EGY SZOVAL NEM IRTAM. Azt irtam, hogy akkor azt hittem eleg. Azaz, mikor egyutt voltunk elveztem vele a szexet nagyon is, DE miota kiprobaltam nagyobbal, azt jobban elvezem. Ez nem azt jelenti, hogy kicsi vagy akarmi, hanem hogy EN azt jobban elvezem. Ettol fuggetlenul siman ossze jonnek olyan sraccal akinek 13-14cm pl. Nem feltetlen szamit a meret. Voltam olyan sraccal akinek olyan 12cm volt, es igen, vele is elveztem a szexet. Nem ertem miert kell ezert lepontozni valakit, csak mert leirja a velemenyet, hogy a nagyobbal jobban elvezi a szexet. Ez egyaltalan nem azt jelenti, hogy a 16cm kicsi. Kene ertelmezni a szoveget mondjuk.
2019. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9, segítek megérteni. Olvasd el a kérdést, van-e olyan, akinek nem elég, nem kielégítő.

Erre válaszoltál, és az ember hajlamos azt hinni, hogy a válaszod adekvát. Értem, hogy valójában valamit leírtál, ami a tapasztalatod, bár a kérdező nem azt kérdezte. Ez lehet a lepontozás oka, ugyanis azt pontozzák, hogy a válasz mennyire hasznos.

Én nem értékeltem a válaszodat, és örömteli, hogy a 12 centis partneredet sem aláztad. Szemmértékkel dolgozol?

2019. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!