Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csúnyácska fiúk nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csúnyácska fiúk nem kapnak puncit, végül gonosszá válnak?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen közelemben, egy kicsit félek tőle...persze érdekesnek is találom... a teste azért eléggé jó... Mindig a szexről beszél a barátaival, olykor alpári hangnemben. Ez csak kicsit zavar, de ami jobban, az az, hogy nagyon méreget engem, szemezget, stíröl, és nem tudom, hogyan kezeljem majd a helyzetet. Ha netán visszautasítom, frusztrált lesz és meggonoszodik? Milyen a csúnyácska, de kanos fiúk lelkivilága?


20L



2019. nov. 17. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2019. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki a saját lelki világáért felelős. Ha egy férfi csak akkor képes normális ember maradni ha p inát kap, ott már alapból nagyon súlyos gondok vannak.
2019. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Kamu vagy kislány.
2019. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne legyel kedves vele, ne valaszolj neki, mindenki elott mond meg ez csak baratsag te nem akarsz semmit....

1 darab felreertelmezheto jel eleg es te leszel a vilag ribije......

ismertem nem egy ilyen csavot elotted teszi a szepet es ha kedves vagy azt mar ugy veszi hogy jartok, ha utana koptatod le minden ismerosenek azt mondja hogy mekkora k. vagy....

Velem volt egy ilyen eset kollegista voltam 14 eves akkor kerultem oda, baratkoztam nem is gondoltam tobbre, mindenkivel beszelgettem es egyszer betegen bementem kozolte tobbet akar nem erti miert huzom az agyat, mondom en semmit nem akarok nem is gondoltam ra bocs.

Masnap azt terjesztette hogy a fel kolit leszoptam ( nyilvan mindenki csak rohogott rajta mert hat ugye mindenki tudta szerencsere az igazat) nem jottem ki belole rosszul mert megvedtek a fiuk, de azert gaz volt 14 evesen szuz voltam baratom se volt meg es igy probalt “megalazni” mert nem kellett nekem ....

22/l

2019. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Lásd: az itteni hímsoviniszta nőgyűlölők.
2019. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!