Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt-e tapasztalata valakinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.Kiss kérdése:

Volt-e tapasztalata valakinek, hogy egy lány részegnek tetette magát, amikor kettesben maradt egy férfival, akivel szeretett volna dugni, de úgy, mintha meg sem történt volna?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt pár szóban leírni. Vagyis én kétszer voltam így, hogy a lány úgy tett, mintha elég részeg volna és meztelenül mellém feküdt, másnap meg letagadta, hogy nem történt semmi. (mindketten férjes asszonyok)Dugni akartak úgy, hogy a következményeket ne kelljen vállalni. Hogy úgy tehessenek, mintha nem történt volna semmi.

2019. nov. 17. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Wow, hát ilyen konkrét nem. De volt olyan exem, amelyik kitalálta, hogy a srác aki ment utána mindenhova, és félreérthetetlenül be akarta hálózni (cuki rajzoktól egészen az utazásokig) ő erre csak azt mondta, hogy ez teljesen normális, mert ő meg segített neki a háziban, és a srác csak azért cserébe akar neki segíteni, hogy rendezvényekre viszi őt, amit a karrierjében tud kamatoztatni.


Lányokkal vigyázni kell, akivel komolyan tervezel, nagyon meg kell nézni, hogy mennyire veszi komolyan a gerincességet. Aki megcsalásra készül, az mindig úgy próbálja intézni hogy a másik legyen a felelős és ő csak véletlenül a "körülmények áldozata" legyen, amiért persze mindent megtesz, de ő mégse tehet semmiről mert nem mondta hogy "vigyél a szobába és dugj meg".

2019. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés válasz érkezett. Azt gondoltam, hogy, ha velem kétszer is előfordult, akkor ez a női taktika, fifika elterjedtebb.
2019. nov. 18. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Veled azért fordult elő ennyiszer, mert olyan életet élsz, mint a néhai Hugh Heffner... :D


Viccet félretéve, ezt az általad említett részegnek tettetést, illetve valóban részegség esetén emlékezetkiesés hazudást inkább a fiatalabbaknál figyeltem meg, akik akár koruknál, akár éretlenségüknél fogva cikinek érzik az alkalmi szexet és próbálják így már előre bevédeni magukat még akkor is, ha a férfi esetleg nem kürtölné tele vele a sulit.


A férjes asszonyoknál inkább azt figyeltem meg, hogy amint képbe kerül egy vonzó férfi, akit nem zavar az, hogy ő férjnél van, hanem tovább nyomul, hirtelen minden rossz lesz a házasságában és még az Amazonas is a férje miatt lángol, ő pedig a szegény kis elnyomott mimóza, vagy ha nagyszájúbb nőről van szó, akkor igazi kis stand-up sztorikat rittyent arról, hogy a férjének milyen idegesítő szokásai, fura dolgai vannak, meg hogy már rég elvált volna (hiszen ő egy erős, talpraesett nő), csak hát a gyerek/közös lakás/hitel/kutya/cica...

2019. nov. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én esetemben egyszer sem arról volt szó, hogy az asszony el akart volna válni, hanem csak arról, hogy a férj távol volt huzamos ideig és hiányzott a szex. De a "pótlást" úgy akarta megoldani, hogy Ő "vétlen" maradhasson az eseményekben.Sőt egyszerűen letagadhassa, hogy az meg sem történt.Holott ütemesen ringatózott a csípője, amikor a csiklóját simogattam a nyelvemmel.
2019. nov. 21. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sokan írtak, de ebben a posztban 3 külön megközelítésű tanulságos és hamisítatlan valóságot tükröző történet van, ami ténylegesen is használható. Ez 3-mal több, mint az összes többi kérdésnél, ahol 10 oldalakat offolnak össze 3 szavas selejt-véleménnyel a kamuzós, éretlen és öncélú kommenthuszárok. Ebbe ennyi fér bele, de én örülök, hogy más is egész konkrétan tapasztalt meg ilyeneket rajtam kívül. (Valójában amúgy ez maga a nárcizmus, az a fajta - jóérzésű embereknek visszás - pszichés rendellenesség, amit ma valamiért boldog-boldogtalanra rámondanak és teljesen tévesen..)
2019. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!