Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendes szexualis elet mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes szexualis elet mellett ez oke?

Figyelt kérdés

Szoval van rendes kielegito szexualis eletem, igaz vannak kulonbozo dolgok amiket meg nem eltem meg es vagyaim kozott szerepelnek. Ugyanakkor az onkielegitest kifejezetten igenylem es kedvelem csinalni. Normalis igy, rendes szexualis elettel egybefuggoen? Nincs okom panaszra a noknel, de kifejezetten szeretem es igenylem a magam szorakoztatasat


27F



2019. nov. 18. 15:54
 1/4 Derwer ***** válasza:

Persze, szerintem a legtöbben így vagyunk ezzel.


31F

2019. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor oké, nagyon sokan csinálják rendszeres szexuális élet mellett is (míg sokan vannak akik nem, de hát ahány ház annyi szokás).
2019. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Éppenséggel megteheted, de mi ménkűnek? Svédasztal mellett is zacskós levest eszel?
2019. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányként ugyanígy vagyok . Szerintem nincs ezzel baj ,csak akkor ha már kényszeresen csinálja az ember és minden más háttérbe szorul miatta
2019. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!