Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » ! Barátomat zavarja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Barátomat zavarja, hogy kevés az ondója ez nálla mindig ilyen volt hogyan legyen több neki?

Figyelt kérdés
Merevedessel nincs gond, csak az ondó a kevés. Mit szedjen? Szerintem tovább tartana az orgazmusa ha többet termelne. Engem amugy nem zavar mivel nem latom sose max lenyelem.
2019. nov. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 4 liter víz, kellő mennyiségű fehérje, mozgás, önmegtartóztatás.
2019. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Önmegtartóztatással se sok neki (5 naponta szexelunk kb
2019. nov. 18. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
talán kevesebbszer kellene...
2019. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ondó mennyisége és az orgazmus hossza, minősége nem korrelál. Ő ilyen, neki kevesebb van, nekem meg annyi, hogy meg lehetne vele fojtani valakit. Nem mindenki egyforma és nem is baj, ilyen apróság ne zavarja szerintem, ha egyébként minden rendben.
2019. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!