Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik a nagy méretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik a nagy méretet részesítik előnyben?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól akik a nagy pénisz méreteket kedvelik!

Miért a nagyokat részesítitek előnyben?

Mekkora volt eddig a legnagyobb?

Van-e olyan méret ami még számotokra is sok lenne?

Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 19. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Figyi, a nők meg a szemmérték. Két külön világ. Szerinted hány nő az, aki centivel megy az ágyba lemérni, ráadásul hitelesen, nem benyomva csontig? Az esetek 98-%ban bemondásra elhiszik a nők a férfiaktól, hogy mekkora. Orvosi hiteles méréseket végeztek rendelőkben szerte a világon névtelenül: megsúgom, kb. 2%-nak volt 17- 18 cm, vagy afeletti pénisze. A legtöbb 13-14 cm körül volt, ami a világátlag. De, neeeem, mi magyarok még ebben is hazudunk, mert bemondásos kutatás alapján nekünk van a legnagyobb farkunk Európában, átlag 16 centivel, ami amúgy kamu, mert nem hiteles orvosi mérés. Én bevallom, nekem 15/4.5, de sosem volt kevés a nőknek, sőt...
2019. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 18 cm volt a legnagyobb, tobb ekkora merettel rendelkezovel voltam. Picit nagyobbal kiprobalnam szivesen, kb 20 cm-essel.

Volt ennel joval kisebb is, nagyon jo volt, mert extra kemeny volt.

2019. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát erre itt nem sok választ fogsz kapni, a nőknek elsősorban a Férfi kell és nem egy nettó pénisz.
2019. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha a pasi béna akkor is megtudom magamnak oldalni, hogy legyen orgazmusom.

23/4

Biztos, hogy van. Ilyenek az extra méretek és extra vastagok.

2019. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!