Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy erősen lefelé görbülő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erősen lefelé görbülő pénisszel jobban tudom izgatni a G-pontot?

Figyelt kérdés
Mármint bizonyos pózokban. Pl. kutyapóz, vagy lovagló a csaj háttal nekem. Sokkal nagyobb területet tudok elvileg odabent átfésülni, nem, és elvileg a G-pontot is jobban elérem. Nem tudom, nem voltam még nővel, nem akarok butaságot beszélni, csak kérdezem. Persze azt is tudom, hogy egyes pózokban meg ez inkább hátrány.

2019. nov. 19. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól látod.

A pózokban amit írsz, mindenképpen.

2019. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutya, forditott lovaglo.
2019. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem igen.
2019. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem minden nőnek van g-pontja. Gyakorlatilag mindegy milyen formájú, alakú a péniszed a lényeg hogy jól tud használni s figyelj a partneredre, nincs univerzális technika ami minden nőnek egyformán tetszik.
2019. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Ki fognak nevetni a görbe kis farkaddal. 😂
2019. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!