Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elitelendo sok ferfi szamara,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitelendo sok ferfi szamara, ha volt mar szexkapcsolatom es most is azt keresek? Mennyiben rontja ez nalatok egy no erteket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Majd írd meg mennyi privit kaptál.
2019. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
dehogy rontja. ha kapcsolatból lépne félre olykor,na az más. így viszont nem kérdés hogy a saját ügye.
2019. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos sok férfi számára ez elítélendő dolog. Azzal nem leszel előrébb, ha páran itt leírják, hogy számukra nem, páran pedig bepróbálkoznak vagy leszólnak viszont azt elhiheted, hogy aki számára emiatt egy nő kevésbé lesz értékes az jó eséllyel azért van, mert vele valahogy nem szexelnek a nők vagy csak szimplán ostoba. Nálam egyébként nem rontja, de ezzel nem leszel előrébb, mint mondottam.
2019. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nálam a párkapcsolati értéked 0. Max szexkapcsolat/kalandot tudnék így elképzelni.
2019. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem rontja mível en is szexkapcsolatot keresek így nem is ítélkezek!
2019. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is szexkapcsolatot keresek, úgy, hogy nálam semmennyire.

18F

2019. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem elítélendő, nem ennek alapján ítélek meg egy nőt. Nem az örök szerelmet keresed éppen most, csak az élvezetet, nem ígérsz zsákbamacskát. Korrekt a hozzáállás. Ennek elítélése múlt századi szociális csökevény szerintem. Egy nő miért ne kereshetné gondtalanul, következmények nélkül az élvezeteket?

Szóval a megközelítés nem helyes talán. Másoktól ne várj ítéletet, illetve ne ítéld el magad hiszen neked jó amit csinálsz, mások ebbe nem szólhatnak bele egy egészséges szituációban. A Te életed, így fura megközelítés lenne, ha mások erkölcsi értékrendje szerint élnél. Az emberek szeretik a másik fölé helyezni magukat, hogy ők a jobbak, az erkölcsösebbek, a szebbek, okosabbak, de csak eddig érdekli őket a dolog, amíg maguk alá degradálhatnak, utána már nem foglalkoznak veled.. ennek megfelelni teljesen értelmetlen.

Szóval tégy úgy ahogy jólesik és magad ítéld meg magad, ne elavult erkölcsi szabályok nyomán, hanem, hogy neked jól esik-e vagy sem az adott "tevékenység".

Sok sikert ;)

48F

2019. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, én is szexpartner keresek,egy laza csaj személyében.

Sajnos nehéz találni,vagy csak messze van Kaposvártól! 39F

2019. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem itelem el :)


29/F

2019. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sajna sok kannak ez elítélendő. Én szeretem. Bár a munkahelyemen van egy szőkés lány aki nagyon jó nő és volt egy barátja aki szintén ott dolgozik, és a srác akarta a csajt de a csaj nem akarta lekötni magát és szétmentek. Ha találnék egy olyan lányt akiért odáig lennék és ő csak szexkapcsolatot akarna akkor iszonyatosan szomorú lennék de nem nézném őt ezért bámilyen módon kevesebbe.

A nőknek is joguk van eldönteni hogy kivel mit csinálnak és a többieknek rohadtul semmi közük hozzá.

2019. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!